5 канал

Волонтер: "Люди налякані, вони не знають деталей рамкової угоди щодо відведення сторін на Донбасі"

Місцеве населення не знає деталей рамкової угоди щодо відведення сторін у Золотому, Станиці Луганській та Петрівському

Про це в ефірі "5 каналу" у програмі "Інформаційний день" заявила голова ГО "Волонтерська сотня "Доброволя" Наталія Воронкова.

"Прості люди не знають деталей цієї угоди (рамкова угодода про відведення сторін на Донбасі – 5.ua), можливо, знають очільники міст, але ця інформація не доведена до звичайного населення. Люди перелякані і налаштовані категорично, вони неодноразово писали й заявляли, що будуть блокувати відведення українських військ. Це і у Золотому я спілкувалася з місцевими мешканцями, і у Станиці Луганській, вони не хочуть, щоб наші війська відводили. І як сказали в ОБСЄ, у нас неможливо проконтролювати виконання цих домовленостей", - зазначила Воронкова.

"Я не розкрию великий секрет, я знаю, що за останніми даними з тієї сторони це була імітація відведення. Вони ввели нову техніку і зараз демонстративно її відвели, тобто та прихована техніка, яка стояла, вона так само і стоїть. Нічого не змінилося і тим, що ми зараз відведемо наші війська – ми просто, скажемо так, можемо спровокувати ще більші обстріли ворожої артилерії, бо будуть постріли на більш довгі відстані", - додала вона.

Нагадаємо, заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Георгій Тука пояснив, як буде відбуватися відведення Збройних сил за рамковою угодою.

Попередній матеріал
Сотні мільйонів гривень обігу: СБУ викрила у Дніпрі конвертцентр
Наступний матеріал
Антикорупційна прокуратура допитає Авакова

Муженко: Бойовики грубо порушують "режим тиші" навіть на визначених для відведення ділянках

Тука пояснив, як буде відбуватися відведення Збройних сил за рамковою угодою

Екс-заступник голови ВР: Мешканці прифронтових районів зони АТО бояться відведення українських військових

Відведення військ на трьох напрямках у зоні АТО не створить загрозу для місцевого населення – Черниш