прес-служба Міноборони

Муженко: Бойовики грубо порушують "режим тиші" навіть на визначених для відведення ділянках

  Як відомо, відведення військ можливе лише за умови сталого припинення вогню

  У п'ятницю, 30 вересня, начальник Генерального штабу генерал армії України Віктор Муженко провів робочу зустріч з першим заступником голови Спеціальної моніторингової місії (СММ) ОБСЄ в Україні Александром Хугом. Про це звітує прес-служба Міноборони.

   У ході зустрічі сторони обговорили шляхи імплементації домовленостей щодо розведення сторін та відведення важкого озброєння, про що домовилися учасники Тристоронньої контактної групи під час зустрічі у Мінську 21 вересня. Чільник Генштабу також зазначив, що бойовики грубо порушують режим припинення вогню.

  "Відведення військ та важкого озброєння від лінії розмежування є можливим лише за умови сталого припинення вогню. Українські війська суворо дотримуються режиму припинення вогню, натомість з боку противника, навіть на визначених для відведення військ ділянках, не припиняються обстріли та провокації", - повідомив Муженко. 

  Раніше в Міноборони повідомили, що бойовики зухвало порушують попередню домовленість про розведення сил в районі міста Золоте.

  Як повідомлялося напередодні, глава місії Александр Хуг переконує, що спостерігачам ОБСЄ небезпечно працювати у Петрівському.

  Попередній матеріал
  Політичний аналітик: Самовпевненість Путіна приведе його до Гааги
  Наступний матеріал
  Росія передала Україні докази державної зради понад 200 кримських прокурорів - ГПУ

  Розведення сил у Золотому: як армійці та місцеві сприймають рішення керівництва

  Розведення сил на Донбасі: інспектори ОБСЄ прибули на перевірку до Станиці Луганської

  СММ ОБСЄ повідомила про зухвале мінування блокпостів у Щасті та Золотому

  Спостерігачам ОБСЄ небезпечно працювати у Петрівському – Хуг