Олег Сенцов
Олег Сенцов 24tv.ua

Віра та надія на краще: Сенцов написав ще один лист

  Олег Сенцов відправив листа 25 вересня

  Російська журналістка і правозахисниця Зоя Свєтова отримала листа від українського політв'язня Олега Сенцова. Про це вона повідомила на своїй сторінці у Facebook.

  "Отримала сьогодні дуже важливий для мене лист від Олега Сенцова, відправлений вчора, 25 вересня. Лист про віру і надію на краще. Надію тоді, коли її немає зовсім. І звідки брати сил", – зазначила Свєтова.

  Вона також процитувала лист Сенцова.

  "Дякую тим людям, які все ще, незважаючи на цей тривалий нескінченний марафон, продовжують підтримувати мене, а головне, і всіх інших українських політзеків. Вони не здаються, і я разом з ними. Вірю в хороший результат всієї цієї історії, незважаючи ні на що. Ніщо не буває вічним, навіть погане! Не чекав, що мене настільки вистачить, і не знаю, наскільки вистачить ще. Але не здаюся! Чого і вам всім бажаю. Привіт всім хорошим людям! " – написав Олег Сенцов.

  Як повідомляв 5.UA, незаконно заґратований український режисер Олег Сенцов оголосив безстрокове голодування з вимогою звільнити всіх українських бранців Кремля ще 14 травня. 7 серпня адвокат Сенцова розповів про погіршення здоров'я українця. 8 серпня сестра Сенцова отримала від нього лист, у якому українець каже, що "кінець близький, і він це не про звільнення". Зі слів сестри, ув'язнений майже не піднімається з ліжка, стан його здоров'я катастрофічний.

  Попередній матеріал
  Смердить хімією та ліками: в Макіївці сталося масове отруєння питною водою
  Наступний матеріал
  Об'єкт інтересів туристів-іноземців: чим сьогодні живе Чорнобильська зона відчуження

  Питання українських політичних заручників має стати однією з основних тем Генасамблеї ООН – Єльченко

  "Мозку та серцю бракує кисню": Денісова про стан Сенцова

  Сенцову важко вставати з ліжка – адвокат

  Уже не вірить, що повернеться в Україну: Сенцов написав заповіт на творчість

  На Київському вокзалі Москви розгорнули банер на підтримку Сенцова

  У Росії повідомили, що Сенцов не припинить голодування