krymr.com

Сенцов перебуває в інформаційному вакуумі, тому просить більше писати про конкретні події – правозахисниця

У листі Сенцов нічого не згадав про стан свого здоров'я

Російська правозахисниця Тетяна Щур повідомила, що український політв'язень Олег Сенцов просить у листах до нього більше розповідати про конкретні події, зокрема і про українських в'язнів у російських в'язницях, і навколо цілей його голодування. Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook, опублікувавши деякі уривки з листа режисера.

 

Лист Сенцов написав 17 вересня, він складається з 2-х частин, одна – для колег з конкретними вказівками про постановку фільму за своєю п'єсою "Номери". У другій частині Сенцов повідомив, що йому дуже не вистачає конкретної інформації про те, що відбувається у світі.

"Не "ахів і зітхань, сліз і соплів", які він отримує в 90% листів, а саме інформації про конкретні події, які відбуваються в світі навколо українських в'язнів у російських в'язницях, навколо цілей його голодування. Він знаходиться в інформаційному вакуумі. Телевізор, і той зламався... Закінчилася підписка на "Нову газету", – зазначила Щур у Facebook.

Також правозахисниця процитувала уривок з листа українського політв'язня: "Так, я отримую досить листів. В основному 10-15 в тиждень. Але в основному це схоже на стогін від якогось одноманітного флешмобу, в тому числі і зарубіжного. З іншого боку. Мені важливіше, щоб щось відбувалося, ніж самому знати про це. Дія важливіше інформації про неї... Не ображайтеся на мене, якщо я буваю прискіпливий і різкий. З собою я ще більш жорсткий, повірте. Просто без такого конкретного підходу і конкретних цілей не буде конкретних результатів, а я звик робити все добре, від малих питань до великих, і звик перемагати!" – написав Сенцов.

У листі Сенцов нічого не згадав про поточний стан свого здоров'я.

Як повідомляв 5.UA, 28 серпня екс-президент Польщі, колишній лідер "Солідарності" Лєх Валенса подав кандидатуру Сенцова на здобуття Нобелівської премії миру.

Нагадаємо, незаконно заґратований український режисер Олег Сенцов оголосив безстрокове голодування з вимогою звільнити всіх українських бранців Кремля ще 14 травня. 7 серпня адвокат Сенцова розповів про погіршення здоров'я українця. 8 серпня сестра Сенцова отримала від нього лист, у якому українець каже, що "кінець близький, і він це не про звільнення". Зі слів сестри, ув'язнений майже не піднімається з ліжка і його стан здоров'я Сенцова катастрофічний.

Дивіться також фотогалерею за темою:

ФОТО: У Санкт-Петербурзі люди вийшли з вимогою звільнити українських в'язнів зі "списку Сенцова"

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Раді презентували проект бюджету на 2019 рік – куди піде найбільше грошей
Наступний матеріал
Порошенко завітав до центру обслуговування громадян "Паспортний сервіс" – відео

"Дякує всім": російські правозахисники оприлюднили новий лист від Сенцова

Питання українських політичних заручників має стати однією з основних тем Генасамблеї ООН – Єльченко

Акція солідарності із Сенцовим: у Франції знаменитості оголосять голодування

Сестра Сенцова розповіла, як режисер розпорядився в заповіті своїми фільмами

"Мозку та серцю бракує кисню": Денісова про стан Сенцова

Сенцову важко вставати з ліжка – адвокат