Від завтра Україну заморозить

  Від завтра Україну заморозить. Температура знизиться до 19 градусів. На Сході та Півночі буде аж до 28м. Потеплішає лише на початку лютого. У столиці тим часом борються зі снігом. За три дні тут висипала місячна норма. Комунальники працють у дві зміни. Задіяли понад півтисячі снігоочисних машин. Утім, кияни роботою цих служб невдоволені. А на голови посипались перші бурульки з дахів. Хто заважає прибирати сніг - у матеріалі Анна Мірошниченко.

  Киян лякають - стережіться бурульок. Та попри попередження - В"ячеслав своєї Тойоти не вберіг. Буруля з даху полетіла на заднє скло. А власник "влетів" на 14 тисяч гривень.

  В`ячеслав, власник автівки: "Я припаркувався, зверху там скидали сосульки і видать сосулька соскользнула і сюда попала".

  Олена двірник:
  "Там ніхто не скидав, это сто процентов. Сама впала".

  Двірник Олена відхрещується. На даху нікого не було. Дивується, як власник авто припаркував його  у небезпечній зоні. Там же була огорожа!

  Олена, двірник: "Нормальна людина тут машину не поставить".

  А за кілька годин до інциденту в МНС відзвітували - пригод з бурульками цьогоріч ще не зафіксовано. І взагалі питання не до них. З таким до власників будинків та комунальників. Останніх нині люди згадують не злим тихим. Щойно виходять на вулиці.

  Та у комунальників нині роботи непочате поле. Галина вийшла чистити вулиці о 8-й ранку. ЇЇ робочий день закінчиться лише за добу.

  Галина, двірник: "Кажуть, що ми не прибираєм, а ми сутки гребем, даже жертвуєм обідом і гребем".

  Без сну - без обіду. Гребуть та вигребти не можуть. За 3 дні у Києві випала місячна норма снігу. Прибрати його нині заважають автівки на узбіччі.

  Галина, двірник: "Подивіться скільки машин, ми ж не можемо  їх прибрати, приїхала машина, не може нічого зробити".

  Роман, водій: "С парковокой предельно плохо не только зимой. Для начала городским властям надо создать другие парковочные места, чтобы вообще не было такого".

  Міська влада вирішила - припаркуватися у потрібному місці, щоб комунальникам не заважати, допоможе евакуатор. Автівки просто прибиратимуть з проблемних ділянок. Не на штрафмайданчик.  Ставитимуть десь неподалік.

  Олександр Попов, голова КМДА: "Ми ніяких там не виписуєм покарань і міліція не буде цього робити.Ми просто прибираємо машину, звільняючи місто для техніки".

  Евакуатори візьмуться за діло вже сьогодні-завтра. А киянам, яким від снігу не пройти не проїхати,  радять штурмувати жеки.

  Анна Мірошниченко, Андрій Ковальов, "5 канал"

  Попередній матеріал
  У Донецькому супермаркеті охоронці побили журналістів [відео]
  Наступний матеріал
  Номінантів на "Оскар" оголосили у Лос-Анджелесі
  Теги: