в'язниця - тюрма zn.ua

Відсьогодні в Україні офіційно не діє скандальний "закон Савченко"

  Тепер суд не зараховуватиме строк попереднього ув'язнення з розрахунку 1 день попереднього ув'язнення за 2 дні позбавлення волі

  У середу, 21 червня, набув чинності Закон України "Про внесення зміни до Кримінального кодексу України щодо правила складання покарань та зарахування строку попереднього ув'язнення". Він скасовує скандальний "закон Савченко". Відповідний документ оприлюднив "Голос України".

  Відтепер не діє положення закону, згідно з яким суд має зарахувати строк попереднього ув'язнення з розрахунку 1 день попереднього ув'язнення за 2 дні позбавлення волі.

  Як зазначається, ВР постановила "частину п'яту статті 72 "Правила складання покарань та зарахування строку попереднього ув'язнення" Кримінального кодексу України викладено в новій редакції, відповідно до якої попереднє ув'язнення зараховується судом у строк покарання у разі засудження до позбавлення волі день за день або за правилами, передбаченими у частині першій цієї статті".

  Нагадаємо, 17 червня Президент України Петро Порошенко підписав скасування "закону Савченко".

  Як інформував 5.UA, у листопаді торік у Нацполіції назвали шокуючу цифру злочинців, що мають вийти за "законом Савченко".

  Попередній матеріал
  У Донецьку бойовик та російський кадровик жінку не поділили: лунали постріли з ТТ
  Наступний матеріал
  Порошенко розповів про "останнє прощавай" Росії та особисто Путіну від України
  Loading...