president.gov.ua

Порошенко підписав скасування "закону Савченко"

  Законом пропонується викласти в новій редакції частину п'яту щодо правил складання покарань та зарахування строку попереднього ув'язнення

  Президент України Петро Порошенко підписав Закон України «Про внесення зміни до Кримінального кодексу України щодо правила складання покарань та зарахування строку попереднього ув'язнення» № 2046-VIII. Про це повідомляється на сайті Глави держави.

  "Законом пропонується викласти в новій редакції частину п'яту статті 72 "Правила складання покарань та зарахування строку попереднього ув'язнення" КК України, відповідно до якої попереднє ув'язнення зараховується судом у строк покарання у разі засудження до позбавлення волі день за день або за правилами, передбаченими у частині першій цієї статті", – йдеться в повідомленні.

  Тепер час, проведений підозрюваним в ізоляторі тимчасового тримання, відніматимуть від терміну ув'язнення, призначеного судом. Або ж відпускатимуть людину одразу, якщо вирок буде виправдувальний. 

  Також відповідно до закону, при призначенні покарань, не зазначених в частині першій цієї статті, суд, враховуючи попереднє ув'язнення, може пом'якшити покарання або повністю звільнити засудженого від його відбування. Ухвалення законодавчого акту спрямоване на покращення стану забезпечення та захисту прав і свобод людини і громадянина, власності, громадського порядку та громадської безпеки від злочинних посягань. Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

  Як повідомляв 5.UA, 1 червня 2017 року голова Верховної Ради Андрій Парубій підписав і направив Президентові закон щодо скасування "закону Савченко".

  Попередній матеріал
  На Донеччині у чотирьох районах відновили водопостачання
  Наступний матеріал
  Український офіс "ВКонтакте" у Києві закрито
  Loading...

  Порошенко доручив Кабміну восени 2017 року підняти пенсії та скасувати обмеження для працюючих пенсіонерів

  Порошенко: Рівень медичної допомоги у сільській місцевості є неприпустимим

  Порошенко: Урядовці мають пояснювати людям, якщо ціни на іноземні медпрепарати перевищують європейські

  "Інколи порушували інструкції": Порошенко розповів про нічні чергування в лікарні разом з дружиною

  "Чекаю від вас інноваційних рішень": Президент закликав медиків створити ефективну систему реабілітації ветеранів АТО

  Президент доручив уряду підготувати законопроект щодо покращення меддопомоги на селі