Міноборони

"Від намірів ми перейшли до дій": Полторак зустрівся із представником Пентагону

  Сполучені Штати Америки були й залишаються надійним партнером у нашій боротьбі за суверенітет та територіальну цілісність, заявив міністр

  Політика Сполучених Штатів щодо України за будь-якого керівництва не зміниться. Про це заявив заступник секретаря з питань оборони США Френк Кенделл під час зустрічі з міністром оборони Степаном Полтораком. Він запевнив, що особисто підтримуватиме українські збройні сили у боротьбі проти агресора.

  Степан Полторак, у свою чергу, подякував уряду США за активну підтримку територіальної цілісності України. Поговорили і про двосторонню співпрацю, а також про позитивні зміни України на шляху до реформ.

  "Співпраця між Сполученими Штатами та Україною дуже важлива для України. І ми рахуємо США стратегічним нашим партнером і головним гарантом в тому числі й нашої безпеки", – заявив український міністр.

  "За участю іноземних радників із країн-членів НАТО, в тому числі США, ми вибудували чіткий шлях реформ та задекларували наші плани у Стратегічному оборонному бюлетені, – відзначив Полторак. – Від намірів ми вже перейшли до реальних дій. Створений комітет реформ Міністерства оборони України, для роботи в якому ми потребуємо допомоги іноземних радників більш високого рівня. Про це ми спілкувалися з міністром оборони США Ештоном Картером, який пообіцяв допомогти у цьому питанні".

  Нагадаємо, 27 липня в Україні прибула партія безпілотників від США на суму $12 млн. А сьогодні стало відомо, що Пентагон передав українським військовим новенькі буси та пікапи.

  Попередній матеріал
  У МЗС прокоментували заяви щодо агреману на призначення російського посла в Україні
  Наступний матеріал
  Ірина Геращенко: Парламент багато в чому не відповів сподіванням суспільства не просто на оновлення, а на здоровий глузд

  "Шикарні машини": Міноборони США передали Нацгвардії новенькі пікапи та буси

  Посольство США прокоментувало надання Україні великої партії безпілотників

  В Україну прибули безпілотники Raven із США вартістю понад $12 млн