Посольство США прокоментувало надання Україні великої партії безпілотників

  Кілька десятків українських військовослужбовців вже пройшли курс підготовки з використання безпілотних авіаційних систем Raven в Гантсвіллі, штат Алабама

  Система Raven є частиною пакета Ініціативи з підтримки європейської безпеки і поточних зусиль, спрямованих на зміцнення безпеки Україні. Про це йдеться у прес-релізі посольства США в Україні, який надійшов у розпорядження 5.ua.

  "Системи Raven – безпілотні літальні апарати (БПЛА), запускаються з руки, і є засобом розвідки та спостереження. Система передає з бортових дисплеїв в реальному часі відеозображення та інформацію про місцезнаходження до наземних станцій контролю. Завдяки цій функції можна отримувати денну або нічну розвідувальну інформацію з повітря, і вона дає змогу операторам керувати БПЛА, розпізнавати рельєф місцевості, а також записувати інформацію для аналізу", – пояснили у посольстві США.

  Окрім того, зазначається, що кілька десятків українських військовослужбовців вже пройшли курс підготовки з використання безпілотних авіаційних систем Raven в Гантсвіллі, штат Алабама.

  "Сполучені Штати виділили понад $600 млн для підготовки кадрів і придбання обладнання, аби допомогти Україні краще захищати свій суверенітет і територіальну цілісність", – йдеться в повідомленні.

  Як повідомляв 5.ua, сьогодні, 27 липня, до Міжнародного аеропорту "Бориспіль" прибули 24 безпілотні авіаційні системи RQ-11B Raven ("Ворон"), що складаються з 72 літаків і супутнього устаткування.

  Попередній матеріал
  Екс-заступник голови СБУ прокоментував помилки ФСБ Росії
  Наступний матеріал
  Суддю Вищого госпсуду спіймали на шахрайстві – Луценко особисто вручив повідомлення про підозру

  Україна напередодні саміту НАТО отримала найсучасніші контрбатарейні станції із США

  Україна запропонувала НАТО свої літаки виробництва ДП "Антонов"

  Волонтери передали снайперам-морпіхам приціли на чверть мільйона

  США передали Антикорупційному бюро спецобладнання на півмільйона доларів