Фото Facebook / Посольство США в Україні

США передали Антикорупційному бюро спецобладнання на півмільйона доларів

В роботі НАБУ бере участь агент ФБР, який ділитиметься досвідом

Посольство США в Україні у співпраці з Федеральним бюро розслідувань передало Національному антикорупційному бюро України обладнання та комп'ютери на суму 500 тисяч доларів. Про це йдеться у повідомленні на сторінці Посольства США у Facebook.

5 травня посол Джеффрі Пайєтт відвідав НАБУ та зустрівся з директором бюро Артемом Ситником, першим заступником директора Гізо Углавою та іншими працівниками НАБУ, у тому числі детективами та аналітиками.

"Відділ з правоохоронних питань (INL) Посольства США у співпраці з ФБР передав НАБУ в дарунок обладнання для оцифрування паперових документів, комп’ютери, програмне забезпечення на 500 тис. доларів, яким ФБР саме користується для розслідування корупції та інших складних справ. Станом на березень, завдяки фінансуванню INL, до роботи НАБУ був залучений агент ФБР, основне завдання якого полягає – допомагати встановити сканери, а також ділитися з детективами найкращими практиками ФБР в розслідуванні корупції та інших складних справ", - мовиться у повідомленні.

Також Пайєтт повідомив Ситнику, що Відділ з правоохоронних питань профінансує спільні навчання офіцерів Спеціального підрозділу швидкого реагування США (SWAT) разом з офіцерами з тактичних операцій НАБУ з питань проведення арештів з високим ступенем ризику і тактичних правоохоронних операцій.

Нагадаємо, як інформував 5.ua, детективи НАБУ зможуть вести прослуховування тільки з дозволу СБУ.

/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Голова податкового комітету ВРУ: Потрібно не забороняти офшори, а оподаткувати прибутки з них
Наступний матеріал
Москва намагається розвалити роботу Тристоронньої контактної групи – Ірина Геращенко
Loading...