5 канал

В НАБУ уточнили: їм ще не дозволили приховане спостереження

  Детективи НАБУ зможуть вести прослуховування тільки з дозволу СБУ

  Постанова Кабінету міністрів №257 не надає можливості детективам Національного антикорупційного бюро України самостійно прослуховувати громадян. Про це повідомили у прес-службі НАБУ.

  Як зазначили у відомстві, НАБУ отримало право купувати спеціальні технічні засоби для самостійного проведення окремих оперативно-технічних заходів, зокрема аудіо-, відеоспостереження.

  "Всупереч поширеним у ЗМІ повідомленням, прийнята постанова Кабміну не вирішує питання щодо можливості НАБУ самостійно знімати інформацію з каналів зв'язку", - сказано в повідомленні.

  "Питання надання НАБУ права самостійного зняття інформації з каналів зв'язку потребує законодавчого врегулювання шляхом внесення змін до чинного КПК України", - додали в бюро.

  Там пояснили, що наразі виключне право на зняття інформації з каналів зв'язку мають Національна поліція та органи безпеки. Тому детективи НАБУ отримують інформацію з каналів зв'язку, користуючись можливостями Служби безпеки України.

  Нагадаємо, як повідомляв 5.ua, Національне антикорупційне бюро отримало можливість використовувати спеціальні засоби для "негласного отримання інформації".

  "Постанова прийнята для забезпечення належного виконання завдань, покладених на НАБУ. Документом вносяться зміни у перелік суб'єктів, які можуть бути державними замовниками розроблення, виготовлення та придбання спеціальних технічних засобів для зняття інформації з каналів зв'язку, інших засобів негласного отримання інформації", - йдеться на сайті відомства.

  Попередній матеріал
  У СБУ розповіли про організаторів так званої "Підкарпатської Русі"
  Наступний матеріал
  Ердоган назвав Росію стороною конфлікту між Азербайджаном і Вірменією
  Теги:
  Loading...

  Ситник: НАБУ передасть перші корупційні провадження до суду в кінці лютого

  Необхідно ввести безальтернативний арешт у корупційних провадженнях, доки йде розслідування - Ситник

  Детективи НАБУ розслідують понад 70 кримінальних проваджень - Ситник

  Сьогодні, можливо, НАБУ допитає Кононенка - Ситник

  Ситник: НАБУ має відібрати ще 70 детективів

  Детективи НАБУ розслідують 45 справ проти держчиновників і суддів - Ситник