Державна служба http://maidan.org.ua/

У 2017 році всі кандидати на державні посади повинні подавати е-декларації

  У декларації мають бути внесені відомості про статки особи за попередній рік

  З 1 січня 2017 року набуває чинності низка законодавчих актів, що дозволяють допускати до конкурсу на державні посади лише тих, хто подав електронну декларацію. Про це інформує Нацагентство з питань держслужби.

  "Відповідно до частини третьої статті 45 Закону України "Про запобігання корупції" та роз’яснення щодо застосування окремих положень Закону України "Про запобігання корупції" стосовно заходів фінансового контролю, затвердженими рішенням Національного агентства з питань запобігання корупції від 11 серпня 2016 року № 3, особа, яка претендує на зайняття посади, зазначеної у пункті 1, підпункті "а" пункту 2 частини першої статті 3 цього Закону, до призначення або обрання на відповідну посаду подає в установленому цим Законом порядку декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік", – йдеться в повідомленні.

  Зазначається, що відповідна декларація має охоплювати звітний рік (період з 1 січня до 31 грудня включно), що передує року, в якому особа подала заяву на зайняття посади та містить інформацію станом на 31 грудня звітного року.

  Крім того, у певних випадках можливе застосування інших до кандидатів інших вимог, зокрема – і подання двох декларацій.

  "Законодавством можуть передбачатися особливості щодо процедури відбору кандидатів на зайняття вакантних посад суб’єктів декларування. Наприклад, Закон України "Про державну службу" передбачає подання двох декларацій у процесі такого відбору: перша декларація подається особою, яка бажає взяти участь у конкурсі на зайняття вакантної посади державної служби, разом з іншими документами для участі в конкурсі; друга декларація подається зазначеною особою, якщо вона перемогла в конкурсі, перед її призначенням на посаду (стаття 25 Закону України "Про державну службу"). В обох випадках декларація подається за минулий рік", – інформують у відомстві. 

  Як відомо, з 1 січня 2017 року перелік осіб, що мають подавати декларацію, був розширений. Подивитися, хто ще зобов'язаний подавати декларацію, можна за посиланням.

  Попередній матеріал
  НБУ визнав неплатоспроможним іще один банк
  Наступний матеріал
  У Луганській ОДА розповіли про загибель двох захисників у АТО
  Loading...
  ГПУ ініціює позапланові перевірки е-декларацій 29 нардепів

  ГПУ ініціює позапланові перевірки е-декларацій 29 нардепів

  Експерт пояснив, чому особи, які невчасно подали е-декларації, досі не приведені до відповідальності

  Експерт пояснив, чому особи, які невчасно подали е-декларації, досі не приведені до відповідальності

  Мураєв розповів, звідки у нього мільйони в е-декларації

  Мураєв розповів, звідки у нього мільйони в е-декларації