5 канал

Мураєв розповів, звідки у нього мільйони в е-декларації

За словами нардепа, він протягом багатьох років вкладав у пыдприэмства реального сектору економіки, які досі приносять прибуток

У 2017 році Мураєв задекларував 18,5 мільйонів гривень, 2 мільйони доларів і 1 мільйон євро готівки та 877 одиниць техніки. Про це народний депутат від "Опозиційного блоку", екс-регіонал, власник телеканалу NewsOne Євгеній Мураєв розповів у програмі "Рандеву" на "5 каналі".

"Я працюю з 19 років. Я з 23 років здаю декларації й до 2005 року зберігав гроші на рахунках. У мене були досить великі депозити," – зауважив нардеп.

Крім того, він зазначив, що протягом декількох років зберігав гроші на рахунках винятково в українських банках.

"Я зберігаю в "УкрСиб" і в "Приваті" на той момент часу. ... Але я всі гроші вкладав у реальний сектор економіки. Дотепер є багато підприємств, які ефективно працюють, на яких працюють дуже багато людей і які платять податки", – сказав Мураєв.

Щодо 877 одиниць техніки, він прокоментував: "Це обладнання каналу NewsOne, яке вони беруть в оренду на випадок, якщо у нас таке демократичне суспільство захоче закрити канал. До речі, я вам нагадаю: нам 5 місяців не продовжують ліцензію, ми маємо два попередження. І це у країні, в якій немає цензури й ми розвинена демократія".

Читайте повне інтерв'ю: Мураєв пояснив, який має стосунок до втечі Азарова з України

Попередній матеріал
Кабмін оголосив свої плани на три роки
Наступний матеріал
Мерія Єрусалиму відклала голосування з будівництва поселень на палестинських територіях

Соколова – Мураєву: Як ви ставитеся до Путіна?

Через "опоблоківців" КСУ відклав розгляд справи щодо конституційності е-декларування

Мураєв пояснив, який має стосунок до втечі Азарова з України

Кива: Таких, як Мураєв, вже не змінити – ворог має бути знищеним (відео)