Засідання онлайн
Засідання онлайн "5 канал" / Валерія Павленко

Вбивство Кирила Тлявова: підозрюваного Приходька залишили під вартою на 2 місяці – включення

Читайте по-русски
Адвокат пообіцяв оскаржувати рішення в Апеляційному суді

Відпустити з-під варти просто в залі суду вимагав підозрюваний у вбивстві п'ятирічного Кирила Тлявова Іван Приходько. Наразі вже є рішення суду, яке знає журналістка "5 каналу" Валерія Павленко.

Суддя вирішив не задовольняти клопотання адвоката щодо того, щоб відпустити підозрюваного просто в залі суду, натомість задовольнив клопотання прокурора. 

Перед цим прокурор звернув увагу на низку ризиків про те, чому саме підозрюваного треба залишити під вартою – зокрема ризик переховування від суддів та можливий тиск на свідків.

"Існує ризик вчинення особою дій щодо переховування від суду. Крім того, з урахуванням необхідності, безпосередньо, дослідження доказів під час судового провадження, суд вважає, що наявний ризик незаконного впливу на свідків та інших учасників провадження", – сказав прокурор Сергій Самчук.

В обвинуваченого Івана Приходька діагностували коронавірус, через що його перевели до окремої зали і в судовому процесі він брав участь через відеозв'язок. Під час засідання для чоловіка двічі викликали швидку, бо йому ставало зле. Втім, в обох випадках медики  запевняли, що Приходько може брати участь у судовому процесі. 

Адвокат планує оскаржувати рішення в Апеляційному суді. Доти ж Приходько перебуватиме в СІЗО. 

"Міра запобіжного заходу відносно мого підзахисного, тобто, 60 днів, скінчилися 14 грудня. Повинне бути клопотання про обрання міри запобіжного заходу, оскільки вже дві доби, як скінчився строк", – сказав адвокат Віктор Чевгуз.

Валерія Павленко, "5 канал"

Попередній матеріал
Утома, депресія та дратівливість: що таке постковідний синдром та як із ним боротися
Наступний матеріал
Держбюджет-2021: Офіс президента себе не обділив – "Велика політика"
Loading...

Убивство поліцейського в Дніпрі: суд обрав запобіжний захід підозрюваному – подробиці

Вбивство поліцейського у Дніпрі: підозрюваному обирають запобіжний захід

У Нікополі в багажнику автівки знайшли тіло убитого поліцейського