Петро Порошенко
Петро Порошенко president.gov.ua

"Варто пам’ятати істину ": Порошенко привітав вирок морського трибуналу і звернувся до Зеленського

  Читайте по-русски
  Порошенко подякував команді українських дипломатів за роботу над справою та полоненим морякам за те, що вони не зрадили військову присягу

  П'ятий Президент України Петро Порошенко привітав рішення Міжнародного трибуналу з морського права на користь українських моряків.

  Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

  "Вдячний професійній команді українських дипломатів, які в цей складний період залишаються на захисті справжніх національних інтересів. Це рішення – чергова червона лінія для Кремля, як і підтвердження правильності обраної нами стратегії", - написав Порошенко.

  Колишній Президент України звернувся до полонених моряків: "Ви – герої, чия відданість захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України є прикладом для всіх нас, як і пересторогою для тих, хто хотів би умиротворити агресора!".

  Порошенко також порадив новій команді Адміністрації Президента "не чекати на імпульс від суспільства, а самим формувати порядок денний звільнення Кремлем українських заручників та окупованих територій".

  "Вже не до жартів – час діяти! Кожен український політик має пам’ятати істину – не варто ні загравати з Росією, ні вірити її добросовісності. За кожною її обіцянкою ховається єдина мета – зруйнувати успіх європейської України", - наголосив він.

  У зверненні також зазначається, що за воєнним сценарієм Кремля, де для України заготовлена розв’язка – "мир через капітуляцію", "самогубством було б ставати співавторами цього сценарію".

  "Гарантія нашої перемоги – це збереження міжнародного фронту підтримки України в єдності та солідарності!", - наголосив Порошенко.

  Нагадаємо, сьогодні, 25 травня, Міжнародний трибунал ООН зобов'язав Росію негайно відпустити полонених моряків ВМСУ та звільнити три українські кораблі.

  Попередній матеріал
  Петиція за відставку голови АПУ Богдана набрала необхідну кількість підписів
  Наступний матеріал
  Вирок "морського суду": як відреагували в МЗС України і російському відомстві
  Loading...

  Трибунал ООН зобов'язав Росію негайно звільнити українських моряків і кораблі

  Оголошення вироку Міжнародного трибуналу в справі про затримання українських моряків – завершено

  Українські моряки в полоні: вирок щодо дій Росії оголосить сьогодні Трибунал ООН

  Будь-яке рішення важливе: звернення Зеркаль напередодні ключового засідання Трибуналу ООН у справі моряків

  Затримання танкера Sea Shark у Єгипті: п'ятьом українцям дозволили зійти на берег

  Військовополоненого українського моряка із СІЗО доправили до лікарні