Вакцина
Вакцина 5 канал

Вакцина від COVID-19, розроблена у США, успішно пройшла перший етап випробувань – що далі

  Читайте по-русски
  Третя фаза, що має розпочатися наприкінці липня, охопить тисячі добровольців, що дозволить точніше визначити ефективність і безпечність нового препарату

  У США вакцина проти COVID-19, розроблена компанією Moderna, успішно пройшла початкову стадію медичних випробувань. Про це повідомляє CNN із посиланням наукову публікацію в New England Journal of Medicine.

  "Вакцина проти COVID-19, розроблена біотехнологічною компанією Moderna у партнерстві з Національним інститутом здоров'я США, визнана такою, що стимулювала імунні реакції у всіх добровольців, які отримали її під час першого етапу дослідження", – йдеться в повідомленні.

  Первинні результати показали, що вакцина працює ефективно, хоча й має деякі побічні ефекти – спричиняє втому, озноб, головний біль, біль у м'язах та у місці ін'єкції. Проте ця розробка стала першою з-поміж усіх пробних препаратів, про результати досліджень якої повідомляє рецензований медичний журнал.

  Зараз проходить друга фаза випробування вакцини компанії Moderna. Якщо на першому етапі препарат давали обмеженій кількості здорових людей, тепер проводитимуться розширені клінічні випробування, зокрема на пацієнтах різних вікових груп та з вадами здоров'я.

  Третя фаза, що має розпочатися наприкінці липня, охопить тисячі добровольців, що дозволить точніше визначити ефективність і безпечність нового препарату. За результатами цього етапу буде прийнято рішення, чи починати масовий випуск вакцини.

  Нагадаємо, нині у світі розробляють 133 види вакцини проти коронавірусу. З них 10 перебувають на стадії клінічних випробувань.

   

  Попередній матеріал
  Ворог гатив із ПТРК: сім українських воїнів поранені упродовж вечора вівторка на передовій
  Наступний матеріал
  Зеленський звільнив Кислицю з посади голови Нацкомісії у справах ЮНЕСКО – кого призначив
  Loading...

  У США вперше випробували вакцину від коронавірусу

  США розпочинають випробування вакцини від коронавірусу

  Трамп заявив, що в США прискореними темпами розробляють вакцину проти коронавірусу