Дональд Трамп
Дональд Трамп G7 / Facebook

Трамп заявив, що в США прискореними темпами розробляють вакцину проти коронавірусу

  Читайте по-русски
  Конгрес може виділити на дані цілі загалом 8,5 мільярда доларів

  Президент США Дональд Трамп розповів про роботу з розробки вакцини від коронавірусу COVID-19, яка ведеться американськими фармацевтичними компаніями. За словами Трампа, він закликав фармацевтичні компанії прискорити розробку вакцин і терапії для профілактики та лікування коронавірусу, повідомляє "Голос Америки".

  Трамп заявив: "Ми активно просуваємо прискорений процес розробки вакцини. Вчора я зустрічався з найбільшими фармацевтичними компаніями – Pfizer, Johnson & Johnson та іншими компаніями. Безліч хороших речей відбувається, і це відбувається дуже швидко. Я сказав: "Зробіть мені послугу. Пришвидшіть це!" – і вони зроблять це. Вони працюють дуже наполегливо і швидко. Ми максимально швидко просуваємося до розробки терапії… Це допоможе людям швидше відновитися і знизити тяжкість захворювання".

  Трамп також сказав, що Білий дім тісно співпрацює з Конгресом у роботі над прийняттям законопроєкту, який дозволить передати кошти для боротьби з коронавірусом владі штатів та округів. Він додав, що Конгрес може виділити на дані цілі загалом 8,5 мільярда доларів.

  Як повідомляв 5.UA, за останніми даними, кількість заражених коронавірусом COVID-19 в світі становила 92 238 осіб. 3 березня перший випадок зараження коронавірусом був зафіксований в Україні. Інфікований – чоловік, який разом із дружиною повернувся з подорожі Італією. Після повернення вони самоізолювалися, і через два дні у чоловіка були виявлені симптоми коронавірусу. Його оперативно госпіталізували.

  Попередній матеріал
  Коронавірус уже в Польщі: у країні офіційно зафіксували перший випадок зараження
  Наступний матеріал
  НАБУ відкрило кримінальну справу проти очільника митниці Нефьодова
  Loading...