zn.ua

В земельну реформу абсолютно не вірю: експерт розповів, за що проголосують депутати до канікул

В ефірі програми "Інформаційний день" на "5 каналі" політичний оглядач Мілан Лєліч розповів про те, які рішення зможе прийняти Верховна Рада до початку канікул

У середу, 21 червня, в ефірі програми "Інформаційний день" політичний оглядач журналу "Фокус" Мілан Лєліч зазначив, що напередодні канікул Верховна Рада, імовірно, не здивує своєю продуктивністю.

"Я не думаю, що Верховна Рада нас здивує своєю продуктивністю в цей час. Звичайно, якісь рішення можуть бути прийняті, хоча ми бачимо, що вже минуло чимало часу від тих травневих канікул дуже затяжних, коли парламент чотири тижні не працював. В цей час назбиралося, окрім навіть цих реформ, суто кадрових питань чимало", - сказав експерт та зазначив, що у Раді до початку канікул можуть проголосувати за певні кадрові питання.

"У нас не закрите питання по Нацбанку, по рахунковій палаті, у нас хронічне абсолютно питання з Центрвиборчкомом, який вже перепрацював два з гаком роки, Фонд державного майна не закрите питання. І ми бачимо, що Верховна Рада за цей час не проявила жодної ініціативи. У на два міністри є, Стець та Кутовий, які фактично в "підвішеному стані". Питань ціла купа, я думаю, якщо 10% з того вдасться вирішити, наприклад, якісь кадрові призначення. От за певні кадрові призначення та певні кадрові рішення, я думаю, можуть проголосувати", - додав Мілан Лєліч.

Також політичний оглядач висловив припущення щодо того, що у парламенті до початку канікул не вдасться проголосувати за глобальні реформи на кшталт медичної та земельної.

"В те, що вдасться провести якусь глобальну реформу, наприклад, земельну, в земельну я абсолютно не вірю, це не можливо з огляду на ситуацію в парламенті і за його межами, це абсолютно нереально провести цю реформу. Медична реформа ми бачимо із яким скрипом пройшла, один законопроект по ній пройшов через перше читання з яким скрипом і, треба визнати, з кнопкодавством, це очевидно" , - сказав політичний оглядач Мілан Лєліч.

Попередній матеріал
Гройсман назвав ключові моменти пенсійної реформи
Наступний матеріал
Нарада щодо впорядкування питань поводження з твердими відходами
Loading...

Земельна реформа: сімейним фермерським господарствам можуть дозволити купівлю до тисячі гектарів

Економіст про земельну реформу: "Державні землі "підживлюють" корупційні канали бюрократів"

Гройсман: Під час оформлення земельних ділянок на місцях є тотальні зловживання землею