Засідання Кабміну
Засідання Кабміну www.kmu.gov.ua

Гройсман назвав ключові моменти пенсійної реформи

У разі ухвалення пенсійної реформи, вона почне діяти вже з 1 жовтня 2017 року

Уряд передає у парламент пакет законопроектів про пенсійну реформу та сподівається на їх якнайшвидший розгляд. Про це на засіданні Кабінету Міністрів розповів Прем'єр-міністр Володимир Гройсман, передає "5 канал".

Утім, жодних дат щодо ухвалення проекту пенсійної реформи на засіданні уряду не називали. У Кабміні зазначають - у разі ухвалення її Радою, реформа почне діяти вже з 1 жовтня цього року.

Сама пенсійна реформа має кілька ключових моментів, зауважив Гройсман.

  1. Розмір пенсій має зрости, зважаючи на підвищення мінімальної зарплати та середньої зарплати по Україні, відповідно;
  2. Друга позиція, на думку Гройсмана, – щорічна індексація та підвищення пенсій відбуватиметься автоматично, а не у ручному режимі, як це відбувається зараз;
  3. Третя позиція – уряд сподівається, що реформа дозволить упродовж 7-10 років ліквідувати дефіцит Пенсійного фонду. Зараз він скаладає 140 мільярдів гривень.

"Ми переходимо до нового етапу – надзвичайно відповідального. Це процес прийняття пенсійної реформи в українському парламенті. Глибоко переконаний у тому, що ми спільно з Президентом, парламентом і коаліцією, парламентськими фракціями, незалежно від політичних кольорів або поглядів, об'єднаємо зусилля і ухвалимо рішення, на яке чекають 12 млн пенсіонерів", - наголосив Гройсман.

Також на засіданні уряду говорили про "сміттєву кризу" у Львові. Як запевнив Прем'єр, львів'яни наодинці зі своїм сміттям не залишаться. Як минуло засідання уряду та які заяви лунали - дивіться у включенні:

Попередній матеріал
Будівельний студзагін: як слухачі академії лідерства за шпателі взялися
Наступний матеріал
В земельну реформу абсолютно не вірю: експерт розповів, за що проголосують депутати до канікул
Loading...