5.ua

В "Укрзалізниці" пояснили, чому призупинили бронювання квитків на новорічні свята

  Перший заступник міністра інфраструктури: Упевнений, що бронювання квитків було одним з елементів глобальної корупції в УЗ

  Перший заступник міністра інфраструктури і глава наглядової ради ПАТ "Укрзалізниця" Євгеній Кравцов пояснив скасування послуги бронювання квитків на період новорічних свят тим, що цією послугою користувалися саме спекулянти. Про це він заявив в інтерв'ю журналу "Фокус".

  "Якщо судити зі статистики, наданої УЗ, бронювання квитків з подальшою їх оплатою в касі — вельми популярна послуга. І найчастіше бронюють квитки саме спекулянти для подальшого перепродажу. Справжні пасажири зазвичай відразу оплачують квиток під час покупки онлайн. Працює схема дуже просто: спекулянти резервують багато квитків на різні прізвища, а потім їх можуть перебронювати на ім'я знайдений клієнт", - сказав Кравцов.

  З його слів, цей захід буде тимчасовим і діятиме тільки на період новорічних свят.

  "Як тимчасовий захід спільно з главою УЗ Войцехом Балчуном ми заборонили бронювання квитків. Сподіваємося, що це поліпшить ситуацію під час новорічних свят", - зазначив він.

  Крім того, за словами першого заступника міністра інфраструктури, система бронювання квитків зазнає поступових змін.

  "Якщо ж говорити про кардинальні кроки, то ми вже значно скоротили кількість відомчої броні на квитки. Раніше броня на частину місць в кожному потязі була у великого числа працівників УЗ, які працюють в пасажирських перевезеннях, включаючи начальників вокзалів на проміжних станціях. Ми цю броню відмінили. Резервацію квитків зберегли тільки для дійсно важливих випадків, наприклад, для військових і депутатів Верховної Ради. Це значно збільшило число квитків у продажу", - зауважив Кравцов.

  Він наголосив, що на його думку, саме чинна система бронювання квитків містить в собі глибокі корупційні чинники, які охопили всю вертикаль залізничної компанії.

  "Упевнений, що бронювання квитків було одним з елементів глобальної корупції в УЗ. Вона пронизує всю вертикаль: від рядових касирів до начальників пасажирських служб. Це стало очевидно, виходячи з того опору, який ми відчули під час відміни відомчої броні", - заявив Кравцов.

  Нагадаємо, з 1 грудня "Укрзалізниця" тимчасово призупинила послугу бронювання квитків в Інтернеті.

  Попередній матеріал
  Сущенко залишиться під арештом до 30 січня – Фейгін
  Наступний матеріал
  ГПУ викрила низку держбанків, в яких "розчинилися" 500 мільйонів

  З 23 грудня "Укрзалізниця" запускає швидкісний потяг до Польщі

  "Укрзалізниця" призначила більше 15 додаткових потягів на новорічні свята

  "Укрзалізниця" запустила електронну книгу звернень

  Масштабна модернізація "Укрзалізниці": Гройсман повідомив про закупівлю вагонів та техніки

  Підвищення тарифів на "Укрзалізниці": у Мінінфраструктури пояснили ситуацію

  5 канал - трансляція наживо