zn.ua

"Укрзалізниця" запустила електронну книгу звернень

  Відтепер українці можуть залишити свої зауваження щодо сервісу і боротьби з корупцією в "Укрзалізниці" в електронному вигляді на офіційному сайті компанії

  ПАТ "Укрзалізниця" на офіційному сайті запустила електронну форму звернень, у якій можна залишити свої зауваження щодо сервісу і боротьби з корупцією. Про це повідомляє прес-служба компанії. Як зазначається, в такий спосіб про такі явища можна повідомити не тільки на гарячі лінії компанії, але і в електронній формі.

  "Заповнити електронну форму користувачі можуть досить просто: потрібно з меню вибрати чого конкретно стосується звернення – пасажирських, приміських послуг або антикорупції. Заявнику необхідно вказати ім'я, адресу, тему і сформулювати його зміст. Для того, щоб детально розглянути звернення, зміст повідомлення має бути конкретним, із зазначенням дати, місця, номеру поїзда, вагона і інші подробиці", - повідомили в "Укрзалізниці". 

  У компанії зауважили, що це дозволить залізничникам ґрунтовно проаналізувати ситуацію і своєчасно зреагувати на негативні випадки.

  Нагадаємо, як заявив Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, "Укрзалізниця" наступного року отримає майже 9 тис. нових вантажних та пасажирських вагонів. Закупівля відбудеться в межах масштабної модернізації підприємства.

  Попередній матеріал
  СБУ викрила дві оборудки з вугіллям на Донбасі
  Наступний матеріал
  Назавжди 18-річні: Президент посмертно присвоїв звання Героя України двом молодим бійцям

  "Укрзалізниця" тимчасово призупинила послугу бронювання квитків в Інтернеті

  Глава Федерації металургів України: Затверджувати тарифи “Укрзалізниці” повинен незалежний регулятор

  Підвищення тарифів на "Укрзалізниці": у Мінінфраструктури пояснили ситуацію

  З 11 грудня курсуватиме новий потяг із Києва до Кременчука – "Укрзалізниця"

  Гендиректор ММК імені Ілліча про керівництво "Укрзалізниці": замість реформ і боротьби з корупцією пропонують "скинутись" бізнесу

  5 канал - трансляція наживо