zn.ua

Підвищення тарифів на "Укрзалізниці": у Мінінфраструктури пояснили ситуацію

  Міністр інфраструктури наголосив, що монополія має надавати якісний продукт, а не просто піднімати тарифи

  Пропозиція ПАТ "Укрзалізниця" щодо підвищення тарифів з 2017 року перебуває на розгляді в Міністерстві інфраструктури України. Про це повідомив міністр інфраструктури України Володимир Омелян, пише "БізнесЦензор".

  "Зараз пропозицією “Укрзалізниці" дійсно є підвищення тарифів, відповідний фінансовий план-проект на 2017 рік переданий до Міністерства інфраструктури. Позиція Міністерства дуже проста - будь-яке підвищення тарифів повинно бути обґрунтованим і здійснюватися тільки після того, як "Укрзалізниця" покаже ефективність антикорупційних заходів, втілення реформ, пояснить структуру тарифів ", - наголосив міністр.

  Крім того, він розповів про тарифи на пасажирські перевезення.

  "У контексті пасажирських перевезень теж питання дуже чутливе. І тут не може бути прямої відповіді, мовляв, у нас такий фінансовий стан, і тому ми підвищуємо тарифи. Я хочу, щоб українська монополія надавала якісний продукт, і за це отримувала більше грошей, а не просто піднімала тарифи ", - резюмува Омелян.

  Як інформував 5.ua, генеральний директор Маріупольського металургійного комбінату імені Ілліча Юрій Зінченко знову жорстко розкритикував польський топ-менеджмент ПАТ "Укрзалізниця" і його наміри підняти тарифи на вантажоперевезення в 2017 році.

  Попередній матеріал
  "Кадети","Глухар" і ще понад 500 стрічок: Нацрада оприлюднила список заборонених фільмів та серіалів
  Наступний матеріал
  У Львові командир роти патрульних побив підлеглого: подробиці інциденту

  З 11 грудня курсуватиме новий потяг із Києва до Кременчука – "Укрзалізниця"

  Гендиректор ММК імені Ілліча про керівництво "Укрзалізниці": замість реформ і боротьби з корупцією пропонують "скинутись" бізнесу

  Укрзалізниця проведе два етапи підвищення цін для пасажирів у 2017 році

  "Укрзалізниця" призначила чотири додаткові поїзди у період новорічних свят