Лікування вдома
Лікування вдома 5 канал / Час. Підсумки тижня

В Україні вже близько 3% населення перехворіло на коронавірус – МОЗ

  Читайте по-русски
  Кожен п'ятий пацієнт потрапляє в лікарню з ускладненнями, зазначила заступниця голови МОЗ

  Вже близько 3% українців перехворіли на коронавірус. Про це повідомила заступниця міністра охорони здоров'я Ірина Микичак, передає "Телеграф".

  "За оперативними даними Центру громадського здоров'я МОЗ, ковідом уже перехворіло приблизно 3% населення України", – розповіла вона.

  Микичак зазначила, що кожен п'ятий пацієнт потрапляє в лікарню з ускладненнями – таке лікування довготривале, а його перебіг складно прогнозований.

  "Пацієнти потребують не тільки особливих умов, посиндромного медикаментозного лікування, а й респіраторної підтримки киснем, потребують особливого тривалого догляду", – сказала заступниця голови МОЗ.

  За її словами, процедура отримання виплат у разі смерті або втрати працездатності через коронавірус складна.

  "Навіть є випадки, коли Фонд соціального страхування, який, власне, проводить усі виплати, пов'язані з втратою працездатності або смертю медиків, подає в суд, щоби скасувати визнання комісією професійної захворюваності", – розповідає Микачак.

  Заступниця голови МОЗ повідомила, що станом на 27 листопада у 35 707 медиків діагностовано COVID-19. З них 327 вже померли.

  Нагадаємо, прем'єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що в Україні карантину вихідного дня не буде. На вихідні та в будні діятимуть обмеження "помаранчевої" зони. 

  Попередній матеріал
  Із 1 січня в Україні буде дозволено міняти ім'я по батькові з 14 років
  Наступний матеріал
  Справа про заволодіння майном Нацгвардії: посадовця МВС узяли під варту
  Loading...