Українці
Українці Фото із відкритих джерел

В Україні стартував другий етап пробного перепису населення: вже ходять переписувачі

Читайте по-русски
За бажання – можна і самостійно відвідати переписне відділення

Другий етап пробного перепису населення України стартував у частині Оболонського району Києва та у Бородянському районі Київщини. Про це повідомляє Державна служба статистики України у Facebook.

Із 14 грудня до жителів цих територій почали ходити переписувачі. Вони зачитують близько десятка запитань і вносять відповіді до планшету. У Держстаті нагадують, що переписувач при собі повинен мати посвідчення з голограмою та жилет з логотипом перепису.

За бажання, можна і самостійно відвідати переписне відділення. Пробний перепис населення триватиме до 23 грудня, а результати оприлюднять у лютому наступного року.

Раніше міністр Кабінету Міністрів Дмитро Дубілет анонсував, що уже в 2020 році уряд планує провести перепис електронно. Використають дані мобільних операторів та соціологічних досліджень. Також проведуть вибіркові опитування про середню кількість сім-карт, що припадає на одного українця. Така інформація, за словами міністра, буде точнішою за традиційний перепис і коштуватиме на 2-3 млрд грн менше.

Попередній матеріал
Перша річниця ПЦУ: звернення Епіфанія та Еммануїла на Божественній Літургії
Наступний матеріал
"З подіуму – в морпіхи": історія 16-річної моделі, яка вирішила зайнятися військовою справою
Loading...