Володимир Зеленський
Володимир Зеленський president.gov.ua

В Україні можуть ввести локдаун при фіксації 15 тисяч хворих за добу – Зеленський

  Читайте по-русски
  Не можна перепрофілювати всю медичну систему України під хворих на COVID-19, зазначив президент

  Президент Володимир Зеленський заявив, що при 15 тисячах нових хворих на коронавірус щодня, в Україні знову можуть ввести локдаун. Про це він сказав в інтерв'ю "Осінь-2020: перемоги та виклики" чотирьом українським телеканалам, передає прес-служба глави держави.

  "Місяць тому ми вважали, що при 9,5 тисячах захворілих на день наша медицина зупиниться – не вистачатиме ліжок в інфекційних лікарнях та медиків... На сьогодні міністр Степанов правий, що при 15 тисячах ми можемо ввести локдаун", – зазначив президент.

  Проте глава держави наголосив, що жорсткий карантин зупинить економіку країни, тому наразі його вводити недоцільно. За його словами, введення локдауну залежить не лише від кількості щоденних заражень, а й від готовності медичних закладів.

  Президент зазначив, що наразі в Україні намагаються збільшити кількість лікарів, які протидіятимуть пандемії. Це здійснюють шляхом перепрофілювання відділень медзакладів та залучення інтернів і студентів. Але цей ресурс не безмежний, наголосив Зеленський.

  "Ми не можемо перепрофілювати всю медичну систему України під хворих на COVID-19. Не можуть мільйони лікарів несподівано з'явитися в Україні. Це велика проблема, і саме через це ми звертаємось до людей – ми розуміємо втомленість, але носіть, будь ласка, маски – не тільки для себе, а й для свого оточення", – підсумував Зеленський.

  Нагадаємо, в Україні зафіксували новий антирекорд: кількість випадків зараження COVID-19 за добу вперше перевищила 7 тисяч.

   

  Попередній матеріал
  У Європі зростає кількість хворих на коронавірус – які обмеження вводяться
  Наступний матеріал
  Пальчевський має паспорт РФ: ЗМІ оприлюднили копії документів
  Loading...