Антін Мухарський Facebook / 5 канал

"ЗА ЧАЙ.COM": Актор та телеведучий Антін Мухарський в ефірі "5 каналу"

Розмову з українським шоуменом дивіться сьогодні о 23:10 на "5 каналі"

"Орест Мухарський та Антін Лютий, а можливо — навпаки. Але їх усіх: актора, співака й письменника приведе на чаювання Антін Мухарський – профффесор і нищівний критик хохляцтва та "рускага міра".

Сьогодні, 13 жовтня, у випуску програми "ЗА ЧАЙ.COM" о 23:10 на "5 каналі" чекаємо на Антіна Мухарського – українського письменника, актора, телеведучого та галериста, засновник Союзу Вольних Художників "Воля або Смерть" (СВХ), та культурологічної платформи "Український культурний фронт" (УКФ).

Антін МухарськийFacebook / 5 канал

Довідка: Антiн Дмитрович Мухарський, також відомий під сценічним ім'ям Орест Лютий, народився у Києві, закінчив Київський театральний інститут ім. Карпенка-Карого (1992 р.), за фахом "артист театру та кіно".

Дванадцять років працював актором в Національному театрі російської драми ім. Лесі Українки. Зіграв близько 20 головних ролей у театрі та приблизно стільки ж у кіно та серіалах. Двічі лауреат премії "Київська пектораль" (1994 та 2000 рр.)

Знявся у культовій рекламі прального порошку "Тайд" (Ви ще не в білому? Тоді ми йдемо до вас!)

Був режисером, автором та ведучим телевізійних програм "НЛО" (1999-2000), "Музичний кіоск" (2001), "Бадьорого ранку" (2002-2003), "Шалений світ"(2004), "Квадратний метр" (2006-2008) – всі телеканал "Інтер". Є автором, продюсером та ведучим культового проекту Кабаре-шоу "Зелена лампа" та новорічної програми "Зелений вогник" на каналі ТВІ (2013).

У 2008 році заснував галерею незалежного мистецтва ANTIN'S COLLECTIONS. Є автором декількох книжок, документальних книжок та музикальних композицій.

Дивіться також: Ігор "Тополя" Мазур, офіцер ЗСУ: "За Чай.com" – повне відеоінтерв'ю

Попередній матеріал
У МЗС повідомили, чому відкладене питання надання Україні безвізового режиму
Наступний матеріал
Військова операція США: Завдано ракетних ударів по захопленій повстанцями території Ємену

Антін Мухарський став радником міністра культури

Бенюк: Не буде в нас замирення із Росією – це буде ще довгі роки тягнутися

Фронтмен Mad Heads: Це нормально – не пускати нікого з Росії з культурними виступами, окрім тих, хто чітко підтримує Україну публічно

Чекалкін розповів, як його колеги часів СРСР тренували в Криму світових терористів – інтерв'ю