5.ua

В центрі Івано-Франківська з’явились намети прихильників євроінтеграції [відео]

  Намети почали встановлювати ще вночі. А зранку на головну площу почали сходитися небайдужі містяни. Загалом зібралося понад півсотні людей. Мітингувальники заявляють: цією акцією вони намагаються підтримати однодумців у столиці та інших регіонах країни. Активісти оголосили захід безстроковим.

  Христина Андрусяк, активістка: «Це є наш протест, він є безстроковий поки що – залежить, яке буде прийняте рішення влади. Але ми тут вже з півночі. Нас було спочатку небагато, буквально 10-20. Було приємно, що з нами стояли і багато паралельно інших міст України».

  Роман Юха, активіст: «Я відстоюю свою думку – молодіжну думку – того, що я хочу увійти до Євросоюзу, як і студенти, які мене зараз підтримують. На жаль, зараз вони чуть-чуть відійшли, але вони будуть. Я хочу, щоб наша молодь була в Європі».

  Тарас Романюк, співорганізатор: «Ми будемо стояти аж до саміту Європи. Якщо українська влада не змінить своє рішення, то ми будемо вимагати відставки Президента та уряду. Ми списалися у соцмережах – «Контакт», «Фейсбук», «Твітер». Люди, які небайдужі, прийшли і стояли тут цілу ніч. Хоча й було холодно. Але все-таки ми хочемо висловити свою громадську думку з приводу того, що відбувається».

  Попередній матеріал
  Луценко закликав Кокса і Квасневського продовжити роботу в Україні
  Наступний матеріал
  ЄС все ще хоче співпраці з Україною – без втручання Росії [відео]
  Теги:
  Loading...