5.ua

ЄС все ще хоче співпраці з Україною – без втручання Росії [відео]

  Попри відтермінування укладання Угоди про асоціацію, у ЄС досі вірять про спільне майбутнє із Україною. Таке на брифінгу у Брюсселі заявила Майя Косьянчич, речниця верховного представника ЄС із закордонних справ і політики безпеки Кетрін Ештон.

  Коментуючи слова Путіна щодо тристоронніх переговорів України з ЄС, Касьянчич наголосила, що Угода про асоціацію є двостороннім договором між Києвом і Брюсселем. А Москва, за словами речниці Ештон, залишається стратегічним партнером ЄС. У Брюсселі також сподіваються, що Київ продовжить реформу судочинства, необхідну для звільнення Юлії Тимошенко. Відповідаючи на запитання, чи досі Євросоюз буде радий бачити Януковича у Вільнюсі, Косьянчич відповіла ствердно.

  Майя Косьянчич, речниця верховного представника ЄС із питань закордонних справ і політики безпеки Кетрін Ештон: «Ми вважаємо, що підписання угоди про асоціацію та зону вільної торгівлі, яка досі була найамбітнішим договором, який ми пропонували укласти з державою – не членом союзу, надало би найкращої підтримки курсу реформ в Україні. Але й досі віримо, що найкращим шляхом є продовження співпраці Києва та Євросоюзу. Ми залишаємося відданими політичній асоціації та економічній інтеграції України з ЄС і з цього погляду очікуємо, що Україна братиме участь у саміті Східного партнерства наприкінці наступного тижня у Вільнюсі». 

  Попередній матеріал
  В центрі Івано-Франківська з’явились намети прихильників євроінтеграції [відео]
  Наступний матеріал
  Кравчук: Росія душила Україну і продовжує душити [відео]
  Теги:
  Loading...