Валентин Мамутов
nas.gov.ua

В окупованому Донецьку помер відомий український професор

  Валентину Мамутову було 90 років

  15 березня в окупованому Донецьку на 91 році пішов з життя академік Національної академії наук України, доктор юридичних наук, професор Валентин Мамутов. Він помер після тривалої хвороби. Про це повідомила прес-служба Інституту економіко-правових досліджень НАН України

  "Валентин Карлович – людина з великим серцем, який з турботою ставився до колег, друзів і знайомих. Не було і жодної миті, коли б він не прислухався до тих проблем, з якими зверталися до нього не тільки науковці, а й практикуючі юристи, представники центральних та місцевих органів державної влади, органів місцевого самоврядування, керівники підприємств, установ і організацій", – йдеться у повідомленні НАН України.

  Як зазначається, Мамутов очолював Інститут економіко-правових досліджень у Донецьку, а згодом став його почесним директором. Після початку війни на Донбасі інститут переїхав у Київ. Однак через хворобу родичі професора не змогли його перевезти на підконтрольну територію. Мамутов до останнього дня свого життя жив у Донецьку.

  Довідка: Валентин Карлович Мамутов народився 30 січня 1928 року в Одесі. У 1969-1992 роках – завідувач відділу і заступник директора Інституту економіки промисловості АН України, 1992-2013 роки – директор, з 2013-го почесний директор Інституту економіко-правових досліджень НАН України. Нагороджений державними нагородами СРСР.

  Наукові праці присвячено економіко-правовим проблемам управління суспільним виробництвом. Розвинув теорію господарського права, розробив рекомендації з антимонопольного права і запобігання "тінізації" економіки України.

  Як повідомляв 5.UA, 12 березня від тяжкої хвороби помер відомий український телеведучий Олесь Терещенко.

  Попередній матеріал
  Макрон на Паризькому книжковому салоні відмовився підходити до росіян
  Наступний матеріал
  Отруту поклали у валізу дочці Скрипаля ще в Москві – The Telegraph

  Геращенко розповів, що необхідно для скасування "поправок Лозового"

  Пішов з життя найвідоміший фізик сучасності Стівен Гокінг

  У Лондоні знайшли мертвим російського бізнесмена Глушкова

  Скандальна поправка Лозового: нардеп-"радикал" розвінчав міфи

  У Києві на сміттєпереробному заводі знайшли тіло немовляти

  Від грипу на Харківщині помер шестирічний хлопчик