5.ua

В Одесі регіонали масово палили партійні квитки

  67 членів Партії регіонів в Одесі спалили свої партійні квитки, на знак протесту проти учорашніх кривавих подій у столиці.

   

   

  Більшість тих, хто зробив такий крок - підприємці, які стали регіоналами ще у 2005-му році. Кажуть, тоді прагнули привести Україну до стабільності, миру та процвітання під керівництвом партії регіонів. Утім, сьогодні вбивство пересічних українців викликає у одеситів обурення та сором за належність до цієї політсили. Мовляв саме Партія регіонів не змогла втриматися від силових засобів виходу з політичної кризи. Тож на партійних зборах було вирішено квітки спалити, а самим організуватися у народні дружини з охорони громадського порядку у Київському районі Одеси.

   

  Сергій Демидов, екс-член Партії регіонів: «Был Ющенко, думали плохо, сказали, что придет когда придет Янукович будет лучше, ну и что мы получили на сегодняшний день? Все прекрасно видят, что произошло в Киеве, сколько пролилось крови, сколько пролилось слез, сколько осталось покалеченных, изувеченных раненных».

  Попередній матеріал
  Із Банкової поспіхом забрали силовиків
  Наступний матеріал
  В Ужгороді активісти пікетували управління Міндоходів
  Теги:
  Loading...