5.ua

В Ужгороді активісти пікетували управління Міндоходів

  Активісти ужгородського Євромайдану пікетували фінансові установи області. Спочатку, колона з кількох сотень людей рушила до обласного управління Міндоходів.

   

   

  Із кабінету керівника податкової, активісти винесли кілька портретів Януковича, Азарова та Клименка і розтрощили їх. Потому рушили до казначейства. Керівник відомства повідомив мітингарів - працівники працюють у штатному режимі. Однак, із соціальними виплатами є чималі проблеми. Також без проблем протестувальники побували і в Ужгородській міській раді. Мер Ужгорода нині на лікарняному. Виконувач обов’язків Віталій Семаль запевнив -  мерія з народом. Активісти опломбували кабінети чиновників, зокрема ті, де зберігаються документи щодо майна та землі міста.

   

  Василь Іванчо, начальник управління Міндоходів у Закарпатській області: «Ми займаємося наповненням бюджету, для того щоб наші люди мали можливість отримувати пенсії заробітні плати, ми надаємо ті всі послуги нашим громадянам, як і раніше до цього часу.

   

  Іван Шоля, начальник управління казначейської служби в Закарпатській області: «Я так відчуваю, що просто не вистачає коштів, тому що якби вистачало коштів на казначейському рахунку проплати би проплачувалися повністю на 100%, всі які є видатки і захищені статті і незахищені».

   

  Олександр Марусенко, активіст ужгородського Євромайдану: «Ми хочемо пересвідчитися, що документи жодні не зникли, а далі з тих документів які там є дати їм належну юридичну оцінку».

  Попередній матеріал
  В Одесі регіонали масово палили партійні квитки
  Наступний матеріал
  ВР проголосувала про звільнення Тимошенко
  Теги:
  Loading...