zn.ua

У Міносвіти назвали трійку найпопулярніших університетів серед абітурієнтів

Нині триває другий етап вступної кампанії

Півмільйона студентів подали заявки на вступ до вишів за підсумками першого етапу вступної кампанії. До трійки найпопулярніших університетів традиційно увійшли Київський університет імені Тараса Шевченка, Львівський національний імені Івана Франка та "Львівська політехніка".

Нині триває другий етап, під час якого відбувається розподіл абітурієнтів згідно з поданими заявами. Серед новацій нинішньої вступної кампанії є те, що ті університети, куди хочуть вступити найсильніші абітурієнти, відповідно, отримають більше місць державного замовлення. Крім того, міністерство освіти поступово змінює пріоритети щодо професій, які фінансуються за рахунок держави. Так, наприклад, стоматологи, юристи та економісти менше потрапляють під таке фінансування, натомість студенти, які опановують інженерні професії, дедалі більше навчатимуться коштом держави.

"Постійно збільшується кількість місць на ІТ-спеціальності, постійно зростає вага, кількість місць на ті спеціальності в межах обсягів державного замовлення. Тому що дійсно є великий попит, абітурієнти готові туди йти, хочуть туди йти і тут очевидні причини, тому що хороші шанси на працевлаштування", – розповіла перший заступник міністра освіти і науки Інна Совсун. 

Раніше вона повідомила, що списки абітурієнтів, рекомендованих до зарахування на місця навчання за рахунок коштів державного бюджету, будуть опубліковані 1 серпня о 12:00.

Попередній матеріал
У НБУ очікують два кредитні транші від МВФ до кінця року
Наступний матеріал
Давутоглу: Російський Су-24 збили за моїм наказом

Міносвіти: Списки абітурієнтів, зарахованих на бюджет, будуть опубліковані 1 серпня

Гриневич закликала абітурієнтів перевірити статус електронних заяв до ВНЗ – не завантажилися скан-копії атестатів

Вступна кампанія-2016: абітурієнти подали понад мільйон заяв

Вступна кампанія-2016: в Одеському ВНЗ допомагають абітурієнтам подавати документи через Інтернет

Міносвіти скасувало квоти у ВНЗ для абітурієнтів із зони АТО

5 канал - трансляція наживо