Міносвіти: Списки абітурієнтів, зарахованих на бюджет, будуть опубліковані 1 серпня

  У цьому році у абітурієнтів дуже високі шанси вступити на місця держзамовлення, заявила перший заступник міністра освіти і науки Інна Совсун

  Міністерство освіти і науки України констатує, що списки абітурієнтів, рекомендованих до зарахування на місця навчання за рахунок коштів державного бюджету, будуть опубліковані 1 серпня цього року о 12:00. Про це у четвер на прес-конференції повідомила перший заступник міністра освіти і науки Інна Совсун.

  "Наступні 4 дні буде працювати алгоритм, ми будемо прокручувати отриману інформацію для того, щоб 1 серпня о 12:00 була опублікована інформація про те, хто і куди потрапляє на місця державного замовлення", - сказала вона.

  До 6 серпня буде відбуватися зарахування абітурієнтів на місця державного замовлення до вищих навчальних закладів, куди абітурієнти повинні будуть подати оригінали своїх документів до 5 серпня. Зарахування на контракт буде відбуватися до 12 серпня.

  Совсун зауважила, що в цьому році у абітурієнтів дуже високі шанси вступити на місця держзамовлення.

  Як повідомляв 5.ua, Гриневич закликала абітурієнтів перевірити статус електронних заяв до ВНЗ – не завантажилися скан-копії атестатів.

  Попередній матеріал
  Шкіряк озвучив кількість вірян-учасників хресної ходи УПЦ КП
  Наступний матеріал
  Папа Римський впав під час святкової меси у Польщі

  Вступна кампанія-2016: абітурієнти подали понад мільйон заяв

  Вступна кампанія-2016: в Одеському ВНЗ допомагають абітурієнтам подавати документи через Інтернет

  Міносвіти скасувало квоти у ВНЗ для абітурієнтів із зони АТО

  Квіт: Негативна риса вступної кампанії-2015 - слабка підготовка абітурієнтів з фізики і математики