5.ua

В Івано-Франківську працівники СБУ підтримали народ

  Не виконувати злочинних наказів і не застосовувати зброю проти власного народу пообіцяли працівники Служби безпеки України в Івано-Франківській області. Вони ухвалили заяву зі зверненням до народу.

   

   

  Під нею підписалися усі працівники спецслужби, окрім керівника структури Андрія Кміти. На масове зібрання офіцерів і преси він так і не прийшов. У місті кажуть, відтоді як активісти захопили та підпалили приміщення СБУ, керівника відомства в Івано-Франківську ніхто не бачив. Тому працівники самостійно вирішили звернутися до людей із заявою.

   

  Людмила Перепелиця, начальник відділу кадрів ГУ СБУ в Івано-Франківській області: «Висловлюючи свій крик душі, висловлюючи те, що сьогодні відбувається в Україні, що ми щиро співчуваємо всім, всім загиблим, всім сім’ям загиблих, ми розуміємо, що зараз коїться в Україні щось страшне».

   

  Сергій Цідило, полковник ГУ СБУ в Івано-Франківській області: «Заявляємо, що складену нами присягу на вірність народу України не порушимо, зобов’язуємось не виконувати злочинні накази та не застосовувати зброю проти свого народу. Як офіцери української спецслужби обіцяємо стояти на захисті незалежності України, свободи, та життя її громадян. Слава України!»

  Попередній матеріал
  Лікарі обстежують Будинок профспілок
  Наступний матеріал
  У Донецьку біля ОДА застосовують додаткові засоби безпеки
  Теги:
  Loading...