5.ua

У Донецьку біля ОДА застосовують додаткові засоби безпеки

  Додаткові заходи безпеки застосовують у Донецьку. Вікна та бокові входи до Обласної держадміністрації закривають металевими щитами.

   

   

  На закритих дверях розмістили табличку, де вказано, що входити до будівлі тепер можна лише з центрального входу. На п’яти в’їздах у місто працюють посилені патрулі ДАІ з міліцією в повній бойовій амуніції. У місті скасували усі заходи до дня захисника вітчизни. Ветерани Афганістану заявили про готовність вийти на вулиці Донецька для захисту адмінбудівель.

   

  Олександр Ратміров, ветеран Афганістану:«Уже надоел этот беспредел, который творится в стране, получается та сторона всегда права. А защитники, которые поддерживают конституцию. Законно избранного президента - они виноваты».

   

  Марина Голдинська, в.о. центра громадських зв’язків ГУМВС України у Донецькій області:«С целью недопущения проникновения на территорию Донбасса лиц, которые могут дестабилизировать обстановку, совершать различные провокационные действия. На ключевых действиях в область созданы специальные блокпосты. Службу на них ведут круглосуточно».

  Попередній матеріал
  В Івано-Франківську працівники СБУ підтримали народ
  Наступний матеріал
  Подробиці Угоди про подолання кризи
  Теги:
  Loading...