5 канал

"Утьоси" працювали: бойовики "привітали" на позиціях знімальну групу "5 каналу"

Зі слів армійців, днями в терористів відбулася ротація, заїхали "якісь озвірілі, неадекватні"

Журналісти "5 каналу" потрапили під ворожий обстріл поблизу Луганського на Донеччині. Бойовики відкрили вогонь з великокаліберних кулеметів, щойно помітили репортерів. Стріляли з боку окупованого Дебальцевого. Аби просунутися на дальні позиції, знімальній групі довелося перечекати вогонь терористів.

"Зараз з їхньої сторони працював АГС та "Утьос". Це цілком нормально для них. Не дають господарством займатися! Не дають нормально пересуватися. Пішов ти, для прикладу, в сусідній бліндаж. Вони тебе поклали у багнюку. Неприємно", – розповідає про армійські будні військовий Роман.

Уже в укритті армійці пояснюють, що днями в супротивника відбулася ротація. В такий спосіб новоприбулі найманці проводять розвідку - вогнем.

"Якісь озвірілі, неадекватні приїхали. Хочуть подивитися, на що ми здатні. Стоїмо чи не стоїмо тут", – каже боєць АТО Олексій.

5 канал

Постріли не вщухають ще з півгодини. Армійці змушені вогнем відповідати на ворожу провокацію. Інакше, кажуть, бойовиків не вгамувати.

"Якщо не відповідаєш, вони будуть все "утюжити". Тут людські життя йдуть, а домовленості домовленостями. Доводиться відповідати, якщо комусь загрожує (ворожий вогонь)", – пояснюють українські захисники.

Досвід дався взнаки. Після відповіді армійців ворожий вогонь припинився. Щоправда, передбачають бійці АТО, ненадовго. Адже нещодавні найманці отримали чергову партію так званої "гуманітарної допомоги", і боєприпасів тепер не шкодують.

"Україна – наша! Ніхто не зможе її захопити! Її не перемогти. А Володимиру Путіну я хотів би сказати: "Припиняйте!" – каже захисник Володимир.

Вікторія Ковальова, Петро Ковальов, Донецька область, "5 канал"

Дивіться також фотогалерею за темою: 

"Випалена земля": відверті фото вщент зруйнованих терористами Пісків – ФОТО

Попередній матеріал
Батько чотирьох дітей та майданівець: чому на суді щодо розстрілів Євромайдану виникла суперечка
Наступний матеріал
Нон-грата по всьому світу: загалом через "справу Скрипаля" видворили майже 150 дипломатів РФ
Loading...