Епідемія
Епідемія sakha.today

Українцям, які планують поїздку в Китай, дали низку рекомендацій та екстрені номери телефонів

  Читайте по-русски
  У МЗС закликали українців відстежувати інформацію на сайтах Посольства України в Китаї, а також дотримуватися рекомендацій місцевих органів влади

  У зв'язку зі спалахом вірусу нового типу 2019-nCoV, Міністерство закордонних справ України дало рекомендації українцям, які перебувають у Китаї або планують туди їхати. Про це повідомляє прес-служба Посольства України в Китаї та Монголії.

  У МЗС закликали українців відстежувати інформацію на сайтах Посольства України в Китаї та Міністерства закордонних справ, а також дотримуватися рекомендацій місцевих органів влади.

  Також МЗС рекомендує:

  • при плануванні подорожі в КНР або всередині країни уточнювати актуальну епідеміологічну ситуацію в регіоні відвідування і утримуватися від поїздки в Ухань (пров.Хубей), в якому є найбільший ризик зараження;
  • приймати тільки належним чином термічно оброблені продукти тваринного походження і рибу;
  • уникати контакту з тваринами (живими або мертвими), відвідувати ринки з продажу м'яса, цирки, зоопарки, тваринницькі ферми тощо;
  • не контактувати з людьми з ознаками респіраторних захворювань;
  • використовувати спеціальні маски для захисту органів дихання;
  • мити руки з засобами гігієни, особливо після відвідування місць масового скупчення людей і перед споживанням продуктів харчування;
  • користуватися антисептичними засобами на спиртовій основі;
  • якщо симптоми схожі на грип або ГРВІ, мінімізувати контакти з іншими людьми та невідкладно звернутися в медичний заклад.

  У разі потреби негайного консульського реагування, українців закликають невідкладно звертатися на номери гарячих ліній у посольство України в КНР (+8613701230647), або на цілодобову гарячу лінію МЗС України: + 38044238 16 57, адресу електронної пошти cons_or@mfa.gov.ua.

  Зазначимо, сьогодні з'явилася інформація на сторінці Київського міського лабораторного центру, що у столиці виявили один випадок зараження коронавірусом, але згодом уточнили, що йдеться не про вірус з Китаю, який спричиняє складні пневмонії.

  Як повідомляв 5.UA, нараду оперативної групи щодо моніторингу та аналізу ситуації стосовно нового коронавірусу провела Рада національної безпеки і оборони України. У нараді взяли участь представники міністерств, Державної прикордонної та міграційної служб, Надзвичайний і Повноважний Посол України в КНР.

  Попередній матеріал
  Про всеперемагаючу любов: "Лускунчик" на сцені Національної опери України
  Наступний матеріал
  Утримувався від ключових голосувань у питанні дій РФ: що відомо про нового голову ПАРЄ
  Loading...

  SkyUp тимчасово не літатиме до Китаю через коронавірус

  "Поширення коронавірусу через посилки наразі не зафіксовано" – Укрпошта

  Не китайський: у столиці зафіксували один випадок коронавірусу

  РНБО провела нараду оперативної групи щодо коронавірусу в Україні – що планують робити

  Спалах коронавірусу: голова ВООЗ вирушив до Китаю

  Від коронавірусу в Китаї померли вже 56 людей – у "Борисполі" вводять температурні скринінги