"Лускунчик"
"Лускунчик" opera.com.ua

Про всеперемагаючу любов: "Лускунчик" на сцені Національної опери України

  Читайте по-русски
  Саме для тих, хто не має ані найменших намірів розлучатися зі святковим настроєм або просто не встиг загадати новорічне бажання, в Національній опері України 1 лютого – позаплановий "Лускунчик"

  Традиція загадувати новорічні бажання під час балету "Лускунчик" у Києві існує вже понад 30 років. Під час дійства на сцені Національної опери України виростає гігантська ялинка – саме у цей момент і заведено думати про найзаповітніше.

  На київській сцені балет було поставлено неодноразово. Нині на сцені Національної опери України у художньому оформленні народного художника України Марії Левитської – постановка "Лускунчика", яку в 1986 році, дебютуючи як хореограф, здійснив народний артист СРСР Валерій Ковтун. Він створив лірико-романтичну виставу про красиву і чисту душу юної героїні, про велику всеперемагаючу любов та світлі мрії, які допомагають сприймати світ, де завжди є місце торжеству добра та щастя.

  До речі, саме з "Лускунчиком" минулої зими відбулися тріумфальні гастролі балетної трупи театру в одній зі світових балетних столиць – Парижі. 16 разів вони показували французькій публіці дивовижну казку "Лускунчик", і всі 16 разів глядачі Театру Єлисейських полів (Théâtre des Champs Elysées) влаштовували овації.

  Першого лютого головні партії виконають Анна Муромцева (Клара) та Ян Ваня (Принц Лускунчик).

  Офіційний сайт Національної опери України: http://opera.com.ua/

  Сторінка у Facebook: https://www.facebook.com/National.opera.of.Ukraine/

  Попередній матеріал
  Конституційний Суд відмовився розглядати закони про особливий статус Донбасу та амністію
  Наступний матеріал
  Українцям, які планують поїздку в Китай, дали низку рекомендацій та екстрені номери телефонів
  Loading...