Володимир Присич
Володимир Присич Facebook / Crimean Human Rights Group

Український політв'язень Присич повернувся додому з російського полону – що відомо

Читайте по-русски
Українець почуває себе задовільно, але потребує подальшого лікування та реабілітації

До України після трьох років незаконного ув'язнення повернувся політв'язень, фігурант так званої "справи українських диверсантів" в окупованому РФ Криму Володимир Присич. Як повідомляє Кримська правозахисна група у Facebook з посиланням на родичів політв'язня, його звільнили 15 серпня з колонії в Кабардино-Балкарії.

Його звільнили 15 серпня з колонії у Кабардино-Балкарії. Нині Володимир уже повернувся до рідної Харківщини. Почуває себе добре. Однак потребує лікування, повідомляють правозахисники.

Нагадаємо, три роки чоловік перебував у російській в'язниці. Українця окупанти затримали у серпні 2016 року. У травні 2017 підконтрольний окупантам Гагарінський районний суд Севастополя засудив Володимира до 3 років позбавлення волі. Його визнали спільником українських диверсантів, який затримала ФСБ на кордоні з анексованим Кримом. На судовому засіданні Присич заявив, що всі свідчення він давав під тортурами. Загалом, протягом 2016 року у сфабрикованій ФСБ справі "українських диверсантів" на півострові було затримано 12 осіб: це Євген Панов, Андрій Захтей, Редван Сулейманов, Володимир Присич, Володимир Дудка, Дмитро Штибліков, Олексій Бессарабов, Гліб Шаблій, Олексій Стогній, Геннадій Лимешко, Ганна Сухоносова та Дмитро Долгополов.

Як повідомляв 5.UA, у Москві 11 українським морякам відмовили в апеляції на арешт

Попередній матеріал
Нелегальне працевлаштування за кордоном прирівнюється до рабства – Шевцов
Наступний матеріал
СБУ затримала ізраїльського "наркокороля", який втік під час екстрадиції до Ізраїлю
Loading...