Володимир Балух
Володимир Балух Радіо Свобода

Українського політв'язня Балуха знову перевозять: стало відомо куди

  Читайте по-русски
  У Тверській області сім колоній, і в якій з них буде Балух – поки що невідомо

  Володимира Балуха – українського політв'язня, якого було незаконно засуджено за сфальсифікованою справою в Росії, вивезли до Тверської області. Про таке повідомляє  сайт "Кримська правозахисна група".

  "Українського активіста Володимира Балуха через Воронеж і Ярославль везли в одну з колоній Тверській області... Адвокату українця офіційно підтвердили в УФСВП РФ по Краснодарському краю, що Балух відбув у "розпорядження УФСВП Росії по Тверській області, відповідно до вказівки ФСВП Росії (Федеральна служба виконання покарань)", – йдеться в тексті повідомлення.

  За інформацією правозахисників, після того, як Володимира Балуха вивезли з керченської колонії 18 лютого 2019 року, він прибув у СІЗО №1 Краснодара, а 22 лютого з Краснодара його вивезли в Армавір, де він був до 24 лютого.

  Крім того, Кримській правозахисній групі відомо, що Володимир Балух під час етапу 7 березня перебував у СІЗО Воронежа, а з 10 березня – в Ярославлі.

  За інформацією ФСВП Росії, у Тверській області є сім колоній, і в якій з них буде Балух – поки що невідомо.

  Нагадаємо, 8 грудня 2016 року ФСБ Росії затримала Володимира Балуха, стверджуючи, що на горищі його будинку виявили 90 снарядів і кілька тротилових шашок. Захист Балуха і правозахисники стверджують, що він став жертвою репресій за свою проукраїнську позицію – за прапор України, встановлений на подвір'ї його будинку, і таблички "Вулиця Героїв Небесної сотні, 18". "Суд" Криму засудив Балуха до 4 років і 11 місяців колонії і штрафу в розмірі 10 тис. рублів (близько 4 тис. грн) за сукупністю двох кримінальних справ. Українець більше ніж 200 днів тримав голодування. 8 жовтня 2018 року Балуха було доставлено до Керченської виправної колонії №2. 25 січня 2019 року йому відмовили в умовно-достроковому звільненні. "Суддя" мотивував рішення тим, що "відбуття більше третини строку не є переконливим доказом того, що Балух виправився". Правозахисний центр "Меморіал" визнав Володимира Балуха політв'язнем.

  Попередній матеріал
  Смерть працівника АП: стали відомі перші результати розтину
  Наступний матеріал
  У школі Дніпра на заняття не вийшли більш як 500 учнів
  Loading...