foto

Волонтери InformNapalm розсекретили російського окупанта-артилериста, відрядженого на Донбас

Ясинек належав до так званої інженерно-саперної роти Донецького корпусу НВФ "Новоросії"

Волонтерська група виявила російського окупанта Олександра Миколайовича Ясинека, контрактника 232-ї реактивної артилерійської бригади ЗС РФ, відрядженого на Донбас. Про це у своєму розслідуванні повідомляє волонтерська організація InformNapalm.

Крім того, волонтери виділили цілу серію фотографій періоду "українського відрядження" Ясинека, в яких фіксуються його дружина Яна і син Олександр, які відвідали батька-окупанта на Донбасі восени 2016 року. Наразі 232-а бригада займається обслуговуванням зарезервованої техніки та утилізацією боєприпасів.

"Тобто у штат бригади можна запросто зарахувати контрактників, оформивши їм довгострокові відрядження з метою "утилізації боєприпасів" на Донбасі", – інформують у відомстві.

На думку волонтерів, так Міноборони РФ легалізує бойові відрядження своїх військовослужбовців, доплачуючи їм надбавки зі статей витрат на навчання та утилізацію боєприпасів на підставі сфабрикованих наказів.

"Російське військове відомство так виплачує своїм військовослужбовцям "бойові" за Донбас, які направляються до складу НЗФ "Новоросії" для передачі техніки, озброєння та боєприпасів, навчання особового складу бандформувань, а також відпрацювання питань взаємодії з підрозділами ЗС РФ. У разі Ясинека це так звана інженерно-саперна рота Донецького корпусу НВФ "Новоросії", – йдеться в повідомленні.

Раніше, волонтери розсекретили  кілька військових злочинців з роти безпілотних літальних апаратів зі складу 19-ї мотострілецької бригади 58-ї загальновійськової армії Південного військового округу Збройних сил Росії, які брали участь у боях на окупованому Донбасі.

Попередній матеріал
Українська економіка на 96% залежить від цін на сировину – журналіст
Наступний матеріал
СБУ викрила діяльність "конверту" з мільйонним обігом у зоні АТО
Теги:
Loading...

Волонтери розсекретили "таємний вантаж", який РФ вночі доставила до Криму – розслідування

ГУР розсекретило на Донбасі групу російських пропагандистів та окремий розвідувальний штаб

Розвідка розсекретила імена воєнних злочинців-артилеристів ЗС РФ на Донбасі

Розвідка розсекретила ще двох російських військових-злочинців на сході України