Українські прокурори до середини липня мають подати анкету доброчесності

  За результатами розгляду анкет прокурорів можуть притягнути до відповідальності

  17 червня Міністерство юстиції України зареєструвало наказ Генпрокуратури, яким затверджено порядок проведення таємної перевірки доброчесності прокурорів в органах прокуратури. Про це в середу, 29 червня, повідомила прес-служба ГПУ.

  Згідно з цим наказом, прокурори Генеральної прокуратури, регіональних і місцевих прокуратур і слідчих органів прокуратури мають подати анкету доброчесності прокурора протягом 30 календарних днів після набуття чинності цим наказом.

  Заповнені анкети будуть розміщені на офіційному сайті Генеральної прокуратури України. Якщо за результатами таємної перевірки доброчесності буде встановлено ознаки вчинення дисциплінарного проступку, прокурора буде притягнуто до відповідальності.

  Мета проведення такої перевірки – виявлення прокурорів, які повідомили недостовірну інформацію в анкеті доброчесності, зокрема щодо відповідності рівня життя наявному у них та членів їх сімей майну та одержаним доходам.

  Як повідомляв 5.ua, доброчесність прокурорів перевірятиме ветеран АТО. Нагадаємо, 16 червня генеральний прокурор України Юрій Луценко заявив, що незабаром в органах прокуратури розпочнеться кампанія перевірки на доброчесність. Він наголосив, що якщо підтвердяться факти про невідповідність оприлюднених даних, то працівника буде звільнено з органів прокуратури.

  Попередній матеріал
  Михайло Чаплига: як будуть обмінювати засуджених із тюрем окупованого Криму
  Наступний матеріал
  Лисенко: Внаслідок бойових дій поранено четверо українських військових

  Луценко у Європарламенті анонсував "велику риболовлю на велику рибу"

  Луценко відсторонив від посади прокурора Миколаївщини Кривов'яза

  Заступник генпрокурора щодо втечі фігурантів справи Курченка: "У нас є застережні заходи"

  Новим прокурором Одещини став заступник звільненого Сакварелідзе

  Заступник генпрокурора: про розшук Онищенка та нехтування Інтерполом українських запитів через політичні мотиви

  Екс-генпрокурор України у суді домігся суттєвого збільшення пенсії