Заступник генпрокурора щодо втечі фігурантів справи Курченка: "У нас є застережні заходи"

Прокурори прораховують на декілька кроків уперед свої дії

Про це в ефірі "5 каналу" під час програми "Погляд" заявив перший заступник генерального прокурора України Дмитро Сторожук.

На запитання ведучої щодо фігурантів справи Курченка, які почали збирати документи на виїзд, та чи є можливість того, що після того як вони виїдуть, всі дізнаються, що вони були фігурантами, заступник генпрокурора запевнив, що це малоймовірно.

"Це досить малоймовірно. Вони можуть звичайно готувати документи, можуть кудись виїхати, але я впевнений, що той ритм, який взяли правоохоронці і прокурори у веденні слідства, тобто вже вони прораховують на декілька кроків вперед свої дії. У нас вже передбачені застережні заходи з приводу цього. Тому впевнений, що їм це не вдасться", – заявив перший заступник генпрокурора.

Як повідомляв 5.ua, 12 червня, під час спроби перетину кордону з Польщею був затриманий Андрій Кошель – колишній топ-менеджер компанії ВЕТЕК Сергія Курченка. Він є фігурантом кримінальної справи, яка стосується продажу скрапленого газу на спецаукціонах. Андрій Кошель вніс до статутного капіталу компанії 100 млн грн. Нагадаємо, з'явилося відео затримання Кошеля.

Попередній матеріал
Україна програла Польщі в останньому матчі на Євро-2016
Наступний матеріал
Львівське сміття будуть звозити в Київ

Суд заарештував на два місяці екс-керівника компанії Курченка

Генпрокуратура оприлюднила відео затримання екс-топ-менеджера Курченка, який хотів втекти до Польщі