Євгеній Єнін 5.ua

Заступник генпрокурора: про розшук Онищенка та нехтування Інтерполом українських запитів через політичні мотиви

Новопризначений заступник генерального прокурора Євген Єнін розповів "Інформаційному ранку" про плани реформування відомства та про розшук представників попередньої влади

"У нас підписано більше 62 багатосторонніх угод, що охоплює взаємини більше ніж 180 державами світу. І далі вже вступають в дію певні процедури співпраці. Можу сказати, що є певні складнощі. Це, по-перше, залежить від "домашнього завдання", яке зроблять наші слідчі – наскільки докази по цьому провадженню є достатніми. По-друге, є певні питання з Інтерполом. Ми протягом останніх  років спостерігали ситуацію, коли наші спроби оголосити ту чи іншу особу в міжнародний розшук стикалися з шаленою  протидією, а інколи і з відвертим нехтуванням нашими запитами. Тобто за політичними мотивами Україні було декілька разів відмовлено у постановці підозрюваних осіб у міжнародний розшук", – повідомив Євген Єнін.

Детальніше про те, коли чекати в Україні Олександра Онищенка, як повернути попередників злочинної влади та чому ЄС зняв санкції з Олександра Клименка, дивіться у відео.

Попередній матеріал
Введення в дію газопроводу "Північний потік-2" змінить ситуацію на газовому ринку Європи – Юнкер
Наступний матеріал
"Папа для України": в Європі назбирали кілька мільйонів євро для допомоги постраждалим на Сході
Loading...