"Папа для України": в Європі назбирали кілька мільйонів євро для допомоги постраждалим на Сході

Зібрані на заклик Папи Франциска гроші передусім спрямують на ліки, помешкання та харчування для постраждалих

У межах гуманітарної акції "Папа для України" представники католицької церкви у Європі зібрали гроші для поранених мирних мешканців Сходу України, внутрішніх переселенців, а також людей, які живуть у так званій сірій зоні і на окупованих територіях Донецької та Луганської областей.

Зазначається, що гроші вже зібрано, тепер їх мають розподілити між нужденними. Як стало відомо, допомога буде адресною – кожен, хто в біді, може заповнити анкету на сайті цієї акції, і спеціально створений комітет її розгляне.

Повідомляється, що зібрані на заклик Папи Франциска гроші передусім спрямують на ліки, помешкання та харчування для постраждалих.

"Максимальна прозорість – є абсолютний пріоритет всієї цієї місії, яка теж буде звітуватися. Ми ще поки не знаємо точно, про яку суму йдеться, тому що поки йде тільки накопичення коштів, але ми знаємо, що Святійший Отець дав особисті кошти, тобто з його власної кишені. Те, що ми почули від його речника, – мова йде про мільйони, тобто ми до кінця не знаємо, яку цифру пожертвував Святійший Отець", – зазначив глава Української греко-католицької церкви Святослав Шевчук.

Нагадаємо, 11 червня Папа Франциск створив спеціальний Комітет із розподілу пожертв для жителів України, постраждалих внаслідок військових дій на сході країни.

Як повідомляв 5.ua, раніше Папа Римський Франциск благословив у Ватикані українських вояків. Йдеться про тих, які брали участь у щорічному військовому паломництві до Марійського духовного центру у Франції. 

Попередній матеріал
Заступник генпрокурора: про розшук Онищенка та нехтування Інтерполом українських запитів через політичні мотиви
Наступний матеріал
Парубій: Депутати не встигли ознайомитися з компромісним варіантом законопроекту про спецконфіскацію

Папа Римський створив Комітет із розподілу допомоги постраждалим українцям на Сході

Папа Римський благословив українських військових

Папа Римський оголосить про широку гуманітарну допомогу для постраждалих від війни на Донбасі

Папа Римський збиратиме кошти для постраждалих на Донбасі українців