Папа Римський створив Комітет із розподілу допомоги постраждалим українцям на Сході

  Кошти зібрані під час Богослужінь католицькими церквами Європи за 24 квітня

  Папа Франциск створив спеціальний Комітет із розподілу пожертв для жителів України, постраждалих внаслідок військових дій на сході країни, передає Радіо Ватикан.

  Зокрема йдеться про кошти, зібрані під час Богослужінь католицькими церквами Європи за неділю 24 квітня на спеціальне прохання глави Католицької церкви Папи Римського.

  Новий комітет створили за кілька днів перед офіційним візитом в Україну державного секретаря Ватикану кардинала П’єтро Пароліна. За офіційними даними, він відвідуватиме Україну з 15 до 20 червня. Глава зовнішньополітичного відомства Ватикану зустрінеться з Президентом України 17 червня.

  Напередодні директор прес-служби Ватикану отець Федеріко Ломбарді під час прес-конференції з журналістами не зміг назвати суми допомоги, зібраної для України, але повідомив, що розподіл коштів не залежатиме від віросповідання чи етнічного походження потерпілих.

  Офіційними представниками цього благодійного проекту будуть Державний секретаріат Ватикану і так звана Папська рада за посередництвом ватиканського посольства (нунціатури) в Україні.

  Очікується, що очолить цей комітет єпископ-помічник Харківсько-Запорізької дієцезії Ян Собіло. Комітет діятиме впродовж одного року, і в разі необхідності його повноваження буде поновлено. Офіс нового комітету знаходитиметься у межах Харківсько-Запорізької дієцезії.

  Нагадаємо, раніше Папа Римський Франциск благословив у Ватикані українських вояків. Йдеться про тих, які брали участь у щорічному військовому паломництві до Марійського духовного центру у Франції. 

  Попередній матеріал
  "Марш рівності": світовий досвіт сприйняття нетрадиційності
  Наступний матеріал
  У Південній Кореї під час гей-параду стались масові сутички

  Папа Римський благословив українських військових

  Папа Римський збиратиме кошти для постраждалих на Донбасі українців

  Відтепер Папа Римський має сторінку в Instagram

  Папа Римський Франциск закликав усіляко допомагати біженцям