Папа Римський
Папа Римський pravmir.ru

Папа Римський збиратиме кошти для постраждалих на Донбасі українців

  Понтифік оголосив про збір коштів для українців в усіх католицьких церквах Європи

  У неділю, 3 квітня, Папа Римський Франциск оголосив про збір коштів для людей, які стали жертвами конфлікту на Сході України. Допомога для українців збиратиметься в усіх католицьких храмах Європи, пише УНІАН із посиланням на Радіо Ватикану. Про це він сказав у своїй традиційній недільній проповіді на площі Святого Петра.

  "В цей день, що є немовби серцем Святого Року Милосердя, моя думка лине до всіх народів, які найбільше прагнуть примирення та миру. Зокрема, маю на увазі тут, у Європі, драму тих, хто переносить наслідки насильства в Україні: тих, які перебувають на теренах, охоплених воєнними діями, що вже призвели до тисячі смертей, і понад мільйон тих, хто були змушені залишити ці території з огляду на тяжку ситуацію, яка й далі триває. Це, насамперед, стосується похилих віком осіб та дітей", - сказав Папа Римський.

  Понтифік оголосив про збір коштів на допомогу українцям і закликав усіх приєднатись до цієї ініціативи: "Крім того, що я постійно супроводжую їх своїми думками і молитвою, я вирішив виступити з ініціативою гуманітарної підтримки на їхню користь. З цією метою в неділю, 24 квітня, в усіх католицьких церквах Європи буде проведений спеціальний збір". 

  Попередній матеріал
  Україна розглядає можливість відкриття нового КПП замість Золотого – Тука
  Наступний матеріал
  Аеропорт Брюсселя поновив роботу після 12-денної перерви
  Loading...