пенсія
пенсія uzhgorod.net.ua

Екс-генпрокурор України у суді домігся суттєвого збільшення пенсії

  Обмеження граничного розміру пенсії на Потебенька не поширюється

  Суд зобов'язав центральне об'єднане управління Пенсійного фонду України в Києві здійснити перерахунок пенсії екс-генпрокурора Михайла Потебенька. Про це повідомляє "Українська правда".

  Зазначається, що перерахунок пенсії чиновника мають здійснити з 15 березня цього року в розмірі 90% від розміру місячної заробітної плати, зазначеної у довідці ГПУ станом на березень 2016 року.

  Суд встановив, що обмеження граничного розміру пенсії, що не має перевищувати 10 прожиткових мінімумів, не поширюється на Потебенька, оскільки дія відповідного закону не поширюється на пенсіонерів, яким пенсія призначена до 2011 року.

  Відтак, 79-річний Потебенько отримує пенсію за вислугу років у розмірі 90% від розміру його місячної заробітної плати з 2001 року.

  Нагадаємо, Потебенько був генеральним прокурором України з 1998 по 2002 рік. Як відомо, 15 березня цього року він звернувся до Пенсійного фонду із заявою про перерахунок пенсії з урахуванням розміру зарплати станом на березень цього року.

  Нагадаємо, 10 червня Конституційний суд України визнав неконституційним обмеження максимального розміру довічного грошового утримання суддів у відставці сумою 10740 грн.

  Тоді ж Президент Петро Порошенко підписав Закон "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо звільнення від оподаткування пенсій".

  Попередній матеріал
  Рубль і російські фондові індекси вкотре обвалилися
  Наступний матеріал
  Гончаренко: У БПП немає дискусій щодо закону про вибори в окупованих районах Донбасу
  Теги:
  Loading...

  Порошенко підписав закон, який скасовує оподаткування пенсій

  КСУ визнав неконституційними обмеження розміру пенсій суддів у відставці

  Георгій Тука про нові правила виплат пенсій переселенцям

  МВФ: ми пропонуємо не створювати нову пенсійну систему, а вдосконалити стару