president.gov.ua

Порошенко підписав закон, який скасовує оподаткування пенсій

У першому кварталі 2016 року, вперше після 14 кварталів, спостерігається зростання економіки

Президент Петро Порошенко підписав Закон "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо звільнення від оподаткування пенсій", прийнятий Верховною Радою 2 червня, передає прес-служба глави держави.

Глава держави наголосив, що в 2015 році владі вдалося врятувати країну від дефолту, а на початок цього року – досягти макрофінансової стабілізації економіки.

"Ціною надзвичайних зусиль нам нарешті вдалося зламати негативну тенденцію щодо падіння ВВП і економіки України, яка тривала 14 кварталів", – повідомив Порошенко.

Крім того, Президент зазначив, що падіння значною мірою було спричинене агресією Росії проти України, окупацією великого промислового регіону нашої держави, демонтажем і знищенням виробництва у цьому регіоні та закриття ринку РФ для українських виробників.

"Звичайно, що ці агресивні дії країни, яка на нас напала, не могли не вплинути на економічну позицію", – констатував він.

Однак сьогодні ситуація змінилася, і є позитивна динаміка. "В першому кварталі 2016 року, вперше після 14 кварталів, ми спостерігаємо зростання економіки. Ми впевнені в тому, що ця тенденція буде продовжена і далі, бо ми маємо сьогодні й зростання прямих іноземних інвестицій, і появу інвесторів", - зауважив Петро Порошенко.

За його словами, всі ці фактори дають можливість забезпечити не лише життєдіяльність держави, а й скасувати фіскальне навантаження на пенсії.

"Перші ці кроки дають нам можливість забезпечити не лише фінансування сектору оборони і безпеки, Збройних Сил України, а й в першу чергу спрямувати їх тим, хто сьогодні найбільше потребує. Перше – було зроблено кроки, спрямовані на захист пенсіонерів. І сьогоднішній Закон, який я підписую, стверджує, що в нас більше не будуть оподатковуватися пенсії", – сказав він.

Нагадаємо, раніше Президент України Петро Порошенко підписав Указ "Про Положення про проходження військової служби у Збройних Силах України іноземцями та особами без громадянства".

Попередній матеріал
Експерт про службу іноземців в ЗСУ: Президент закрив питання про те, що на Донбасі воюють найманці
Наступний матеріал
Найбільше окупанти стріляють вночі, коли ОБСЄ здійснює менш ретельний контроль - штаб АТО
Теги:
Loading...

Росіян-фігурантів справи про заворушення 2 травня в Одесі можуть обміняти на українських бранців – СБУ

Порошенко підписав закон про виділення 3 млрд грн на відновлення Донбасу

Порошенко: Країна-агресор сьогодні стукає до нас у двері – і пропонує купити трохи газу

Заходи з енергоефективності щороку скорочуватимуть витрати держави на субсидії на 3-5 млрд грн – Порошенко