Марчук 5 канал

Українська сторона пропонувала значно ширші ділянки для розведення сил в зоні АТО – Марчук

Українська сторона у Тристоронній контактній групі щодо врегулювання ситуації на Донбасі пропонувала значно розширити лінію розведення військових підрозділів

Про таке в ефірі "5 каналу" заявив представник України в Тристоронній контактній групі з врегулювання ситуації на Донбасі Євген Марчук.

"Ми, українська сторона, пропонували лінію значно розшири, від цієї точки (Станиця Луганська – 5.ua), вздовж Сіверського Донця, річки яка сьогодні є лінією зіткнення, аж до російського державного кордону, зробити ось цю двокілометрову лінію, по кілометру з обох боків, щоб відвести. Дуже довго ми воювали, але не вийшло. Тоді ОБСЄ запропонувало – давайте візьмемо гуманітарний компонент заради людей", – зазначив Марчук.

"Більше того, Червоний Хрест офіційно заявив, що якщо буде встановлений режим тиші, розведені військові структури і не буде ніякої загрози, Червоний хрест готовий виділити декілька десятків мільйонів гривень на відновлення роботи цього моста (у Станиці Луганській – 5.ua), ось чому обрана Станиця Луганська", – додав він.

Як повідомляв 5.ua, напередодні, 7 жовтня, Євген Марчук сказав, що нинішнє розведення військ – це підготовка до серйозного вирішення проблеми. Окрім того, він запевнив, що ЗСУ "нічого не покидає". За його словами, відвід військ на 1 км не означає зміну лінії розмежування. Окрім того, 1 км військовим легко контролювати. 

Попередній матеріал
Пенсійний вік в Україні можна підвищити "пільговим" категоріям - МВФ
Наступний матеріал
Порошенко зустрівся з очільником Венеціанської комісії

Політолог: Розведення сил в зоні АТО означає, що в Путіна закінчуються ресурси для тиску

Марчук: Нинішнє розведення військ – це підготовка до серйозного вирішення проблеми

Українська сторона розпочала розведення сил на ділянці Богданівка-Петровське

Сьогодні розпочинається синхронне розведення військ біля Петрівського – Марчук